Folija na staklima ostecena... sta raditi...

Folija na staklima ostecena... sta raditi...

Član
Znaci, vozim kombi T5, bocna stakla kao i zadnje je zatamljeno ali skroz... extra izgleda, i zao mi skidati, a da lijepim sve ponovo nije jeftino... ima li kakva caka da se izgrebana folija prelijepi :) ili nesta...

Ako moram mjenjati, sta mi preporucujete, da kupim i gdje... dosta stvari narucujem na e-bayu pa mogao bi i foliju, samo mi preporucite koju... ako nema lijeka za ogrebotine... koje se ne vide s vana, vec je problem unutra... bas odudara jer svijetli kroz cizge-mizge...
 
Član
Tesko ces to popravit. Najbolje ti je zamjeniti. Imas na forumu neko je prodavao lumar foliju orginalnu pa pogledaj. A ako ti treba vise imas na stupu radnja se zove alim, u njoj imas foliju orginalnu za tamnjenje.
 
Član
Ok, hvala... cu pogledam, volio bi naci zatamljenu kao svoju, e sad vjerovatno nije isti proizvodjac pa da mi ne bude sareno morao bi zamjeniti sve... a kombi pa puno :))

koilko se inace krece? normala... lijepiti nije problem, lijepio sam reklame pa znam postupak... vjerovatno je isti.
 
Član
Ako je samo jedno staklo otidji kod ovih sto rade sa llumar folijama u sarajevu pa nek ti zalijepe oni i usporede procenat zatamnjenosti tih tvojih sa novom folijom koju ce zalijepiti da ne bi bilo odstupanja ;)
 
Top