folija ili sprej?

folija ili sprej?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako imam jedno pitanje vezano za "farbanje" farova i stopki. Da li je bolje koristiti foliju ili trans. sprej? Dok jedni govore foliju drugi sprej, pa bih vas, iskusnije, zamolio za savjet?
 
Član
Vjerovatno zavisi u koju ces boju farbati..
Ja sam sebi stopke farbao crvenim transparentnim sprejem i to je dobro izledalo dok auto nisam izlozio suncu par sati, na kraju su postale crne.
a sto se tice folije, kolegi sam dao zutu foliju koju je koristio na farovima i s vremenom je izblijedila.
tako da vjerovatno je kvalitet u pitanju
 
a na koje auto drug, ja sam kontao na skodu fabiu, 2000 godiste je ona starija, nije ova nova :p onaj jesi li koristio i na stopke i farove i koliko ti je bilo dovoljno? koliko te KM izašlo? :p

kako je bolje?
a0dnrb.jpg
 
Član
profi ili nikako....

znaci lak sa ulvršćivačem
znaci tonirati lak zeljenom bojom
znaci skinuti stopke
znaci profi sprica i kompresor
znači vjecno, a ko zna bude fabrika, o nezna mora kupovati druge stopke :lol:

ovkao sam sebi dradio

41004_147289901957331_1508169_n.jpg
 
Član
Suki trebas kupit druge stopove :D

@AhmedMetin bolja ti je ta prva varijanta,na slici lijevi stop, al nemoj puno mrko da bude :cool: nego ono kulturno malo ih zatamnis,ne puno al dovoljno da se primijeti razlika od originalnih ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Suki trebas kupit druge stopove :D

@AhmedMetin bolja ti je ta prva varijanta,na slici lijevi stop, al nemoj puno mrko da bude :cool: nego ono kulturno malo ih zatamnis,ne puno al dovoljno da se primijeti razlika od originalnih ;)

to davno bilo, i stopovi i felge i sve.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top