Focus vs Astra vs Pug 206 vs ...

Focus vs Astra vs Pug 206 vs ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Buraz zeli mijenjati auto... i treba covjek vasu pomoc, neodlucan je totalno i mijenja misljenje kako vjetar puhne...

Treba mu manji gradski auto ali sto komforniji, sa sto vise prostora, 4/5 vrata, takodje manje potrosnje, ali bez 1.0, 1.2, 1.3 i slicnih motora, nebitno dizel ili benzin, ipak nek ide kako to bog zapovijeda... onda odrzavanje, tj sama kvarljivost, dostupnost i cijena rezervnih dijelova.

Sad razmatra Focusa, Astru, Pug 206, Seat Ibizu, Xsaru, Rover 25 etc etc, znaci ta auta oko 10 000 km.

Volio bi cuti vasa misljenja i prijedloge, koje auto, zasto, i s kojim motorom, ne samo ova navedena nego bilo sta na taj fazon...
 
Focus,benzinjara od 100 ks,udoban,najbolje podvozje u klasi,po mnogim testovima focus mk1
je ispred golfa mk4 i astre,pug definitivno ne,premalen je...dakle focus definitivno...:cool:
 
Član
nemojte se samo ogranicavati na ove sto sam pomenuo, ima jos tovar prijatnih auta....

hvala za odgovore do sad..
 
Član
talijan ce ti se kvarit,francuz isto,za focusa ne znam,astru vozio 2 godine,presao oko 80 hiljada za 2 i nesto godine,nikad nista,samo redovno servisiro u ovlastenom servisu
 
Član
Astra je napisao(la):
talijan ce ti se kvarit,francuz isto,za focusa ne znam,astru vozio 2 godine,presao oko 80 hiljada za 2 i nesto godine,nikad nista,samo redovno servisiro u ovlastenom servisu

vidovita djemila:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:...nemoj se sta ljutiti al glupo od tebe
 
Član
kazoocide je napisao(la):
je l problem samo da napisete i koji razlog zasto bas to auto...

fiat stilo.....auto sa stilom hehehe sala ;)....velika ponuda motora, more opreme, dizajn.......ali sve je opet stvar ukusa.
 
Astra je napisao(la):
talijan ce ti se kvarit,francuz isto,za focusa ne znam,astru vozio 2 godine,presao oko 80 hiljada za 2 i nesto godine,nikad nista,samo redovno servisiro u ovlastenom servisu

Hahaha ti znas sta ce se puno kvariti iako nisi vozio auto??? Imas jos neki glup komentar??


Sto se svega nabrojanog tice, ja bih glasao za Peugeota, 2.0 HDi motor u 206 je super kombinacija, imam lava za HDi motorom, i mogu reci da je to extra motor, rednovno servisiranje, dobro ulje i dobro gorivo i vozat ces se k'o hadzija, za ostala auta ne znam nisam imao...

P.S. jos jedna preporuka, jesi li razmisljao o Renault Laguni 1997/98 isto jako udobna auta, ni prevelika, ni premala, nego bas tamam, super za dalje relacije, nije skupa, oko nekih 8000 marki moze se naci u dobrom stanju....
 
Astra, 1.6 benzin sa PROVJERENOM kilometrazom i servisima.
Jer, motor je provjeren, ne trosi puno, komotan auto...

Za Peugeota nisam. Imao, vidio, dozivio... neka hvala... A baska sto je 206 klasa ispod Astre, Focusa i ostalih.

Vjerujem da i focus nije los, al' je ruzan u pm...:icon_biggrin:
Xsaru sam vozio od Rotterdama do Sarajeva... Taj auto k'o da nije francuz... neudoban... uzas...
Za kvalitet ne znam...

Kakva crna laguna, elektronika u ku...u... (originalni) rezervni dijelovi uzas skupi...a taj auto tesko da ces naci da nije zestoko iz*eban...

Samo kupi (ukoliko je moguce) poznat, i provjeren auto... pa koji god...
 
Član
Ja bi Seat Ibizu TDI,prvenstveno što mi lijepo izgleda,ide solidno a nije neki potrošač i ima pouzdan motor,te nije problem za servisirati..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top