Focus ST vs Subaru sti megane r26

Focus ST vs Subaru sti megane r26

Član
Znao sam.:D :lol:

Jbg, i ne bio, nasviran malte ne duplo od standardnog, a STi i R26 stock i opet im slabo odmiče, jedva.
PS. Al' Foki mi je inače prejak auto, kad standardni onako dobro leži na putu, kako li tek leže ove top verzije?;)
 
Legend
sema911 je napisao(la):
treba focus jos narandzaste farbe a reno naljepnica da bude blizu IMPREZI

Treba njima svima VW znak pa da ovde bude 10.000 postova :)

Gledam na FB Nipex stranici lik opro Golfa III stock, i sliko ga dok se prao kola, 3456789234 komentara :)
 
Član
daki je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
treba focus jos narandzaste farbe a reno naljepnica da bude blizu IMPREZI

Treba njima svima VW znak pa da ovde bude 10.000 postova :)

Gledam na FB Nipex stranici lik opro Golfa III stock, i sliko ga dok se prao kola, 3456789234 komentara :)
da im je vw znak od mene bi dobili jedno veliko govance(sory na rijecniku)
jesul mu rekli " jbte sto je dobar golf,
salaa


sto se ljutis kada je IMPREZA bolja od fokusa
 
Legend
Neljutim sa ja. Kao prvo ko se ljuti uvali mu xxxx :)

A drugo uvjek ima bolje od boljega, a i o ukusima se ne raspravlja.

:p
 
Član
Одг: Focus ST vs Subaru sti megane r26

Subaru ljudi ekstra auto za mene ja vise preferiram takav tip auta kao subaru ili micubisi evo.epak je to cista snaga.al fokus je lijep stvarno nema sta.;)
 
www.fastestlaps.com/tracks/nordschleife.html

Meni je samo zanimljivo kako je jedan ST druge generacije, s manje konja nego RS verzija, otpuhao 4ku R32, 5ticu GTI Edition 35, Scirrocoa R, 5icu R32, 5icu GTI itd... a sva auta osim ove 4ku su novija i jaca, mada je i 4ka R32 jaca od ST-a... Kad im cujem reklamu i kada pomenu kako su inovativni, ne znam da li da placem il ida se smijem vise :icon_confused: , treba dodati da je ST izasao 2005, znaci ovi ostali su dosta noviji i opet dzaba kada ne znaju auto za vozaca napraviti :cool:
 
Top