FK farovi za boru/uopsteno FK-farovi

FK farovi za boru/uopsteno FK-farovi

Član
gaga je napisao(la):
http://www.ebay.de/itm/VW-Bora-Xenon-Scheinwerfer-ORIGINAL-LI-Re-TOP-ZUSTAND-sehr-RAR-Show-Shine-/110838167265?pt=DE_Autoteile&hash=item19ce7836e1#ht_1281wt_295

ako nemas za ove OEM xenon, ostani na standardnim ;)

Evo kolega stavio link.
Ja bi se radje vozio na celicarama a izdvojio lovu za ove farove, sad svako zna svoje prioritete.:icon_rolleyes:
 
Ja sam ivice zaovoljan da prenesu ovu godinu,kad pocnu hebavat vratim OEM i fertig...Koliko toliko mogu dati ruke do slijedece zamjene auta,hehe

Merro druze,ja nebi dao 700KM za farove kad bi sa njima buducnost prosvijetlio,radije odem par dana na more za te pare sa porodicom,hehe
Iskreno,meni je to previse za mal efekat,vise volim ubaciti kozna sjedista ili bolji player u auto pa da sebi cinim udobnost iznutra a ostavio fabriku sprijeda...
 
Član
ja sam imo dectane,1 godinu su bili oke donekle,psolje se slabije vidjelo,placene su oko 350 eura novi.....i na kraju OPET uzem ali OEM farove srecom pa jeftino za 350 eura.....



to znaci:
350+350= 700 eura sam vec dao za farove......
 
ivica je napisao(la):
ja sam imo dectane,1 godinu su bili oke donekle,psolje se slabije vidjelo,placene su oko 350 eura novi.....i na kraju OPET uzem ali OEM farove srecom pa jeftino za 350 eura.....



to znaci:
350+350= 700 eura sam vec dao za farove......

Pitat cu te kad se budes ozenio :lol:

Meni je ovo hobby kao neka zamjena za cigare,posto ne pusim vec 4 godine,sad naspem goriva i vozam se,pojedem i popijem ili kupim sebi nesto za auto...
Nije mi neka velika potreba,ali ovo mi je ispalo jako povoljno i NOVO je..Ja sam imao dectane farove na golfu ali nisu urcu valjale,ali su vec prije mene bile otvarane i nekoga su prije mene vec najedile pa ih je se htio rijesiti i nasao dobru budalu..
 
Član
Najveca je kvaka sto su kod bore bas bas rijetki zato ih tesko nac uopce a jos teze jeftino.
Svakako da je bolje ulozit u enterijer te pare, tvoja bora je ionako nacifrana s vana. Cesto je vidim u prolazu u gradu bas kultura. U svakom slucaju, sretno sa odabirom.
BTW prodajem viska jedne bixenon farove od passata. Ako si voljan sta kemijat s farovima mozda bi mogo' bixenon slozit na svoje. :cool:
 
Merrro je napisao(la):
Najveca je kvaka sto su kod bore bas bas rijetki zato ih tesko nac uopce a jos teze jeftino.
Svakako da je bolje ulozit u enterijer te pare, tvoja bora je ionako nacifrana s vana. Cesto je vidim u prolazu u gradu bas kultura. U svakom slucaju, sretno sa odabirom.
BTW prodajem viska jedne bixenon farove od passata. Ako si voljan sta kemijat s farovima mozda bi mogo' bixenon slozit na svoje. :cool:

Jel komplet farovi ili samo Bixenon kit-ovi?
sibni na pm,da vidim jel sta za mene...

Pa da,rijetke su do bola,a i ovi farovi sa slike nisu OEM jer OEM ne sljasti onoliko,ono su neki Aftermarket ali Radjeni po uzoru na one...Iskreno mi je ono ruzno,nekako iz rupe vire sociva,isti kao na alfama??? (nista protiv alfi,ali na svabi to ruzno izgleda)
 
Administrator
ja nesto kontam da ti farovi sto su postavili su sa nekog amerikanca. U Tuzli ima jedna bora jetta taxi sa tim farovima i uvijek su mi upadali u oko, kao da nisu originalni jer bas previse sljaste:lol:
 
pioneer_09 je napisao(la):
ja nesto kontam da ti farovi sto su postavili su sa nekog amerikanca. U Tuzli ima jedna bora jetta taxi sa tim farovima i uvijek su mi upadali u oko, kao da nisu originalni jer bas previse sljaste:lol:

ima u tuzli jedna plava sa v6 lip-om i ovim farovima,bude parkirana ispred interauto-ve farbare ,kod cibos odpada...ali je Aftermarket jer bas odudara od auta i nema E11 oznaku na faru kao i to da nema uredjaja za pranje farova koje dodju uz svaku xenon opcija na bori...
 
Top