FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

AnDel je napisao(la):
gledao Death at a funeral ..dobar bas sam se ismijao..preporuka :)

ima neki psiholoski triler, nesto zamrseno ili u flashbackovima da neko preporuci???

Shutter Island predobar upravo takav i ja volim pyscho trilere ali je pravo tesko naci pravi jer ih je vecina na granici sa hororom, na dosta mjesta ih mijesaju. I room 1408 ili tako neki broj je odlican pa proberi.
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
je li neko bio u Cinema Citiy-u odkako je uvedena 3D tehnologija , kakvi su utisci ???

Ja cekam cetvrtak da idem aBd na premijeru SAW 3D :)

i jesil bio, kakvi su utisci?? ja sutra odoh gledat... imal potrebe da pregledam prije toga prethodni dio? jel se nadovezuje ovaj ili je nebitno??
 
emir_89 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
je li neko bio u Cinema Citiy-u odkako je uvedena 3D tehnologija , kakvi su utisci ???

Ja cekam cetvrtak da idem aBd na premijeru SAW 3D :)

i jesil bio, kakvi su utisci?? ja sutra odoh gledat... imal potrebe da pregledam prije toga prethodni dio? jel se nadovezuje ovaj ili je nebitno??

Ma sve ti se tu nadovezuje od pocetka, ne bi bilo zgoreg pogledati prosli dio :D
 
emir_89 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
je li neko bio u Cinema Citiy-u odkako je uvedena 3D tehnologija , kakvi su utisci ???

Ja cekam cetvrtak da idem aBd na premijeru SAW 3D :)

i jesil bio, kakvi su utisci?? ja sutra odoh gledat... imal potrebe da pregledam prije toga prethodni dio? jel se nadovezuje ovaj ili je nebitno??

Bio , jedva sinoc zaspao hahah , uglavnom , standardno dobar film , 3D efekata nema nesto mnogo a i cini mi se kad bi ih bilo da bi pola kino sale pobjeglo :lol: a sedmi dio ti je pravo vezan za prvi dio i za zadnja 2 ;)
 
brothers2009.jpg



evo ti ga, sinoc pogledah, da vidite šta je u stanju uraditi beštija kojoj vjerujete pa je oženite :lol:
 
Član
[attachment=37414]
Ne znam da li je neko već spomenuo "L'immortel" (kod nas je prevod "22 metka")
Jako dobra akcija
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
pogledajte ovaj fim 10000% nece te se pokajati ;);)

pa za nekoga ko voli samo pucanje bez neke posebne teme i price , ovo je doba film , a za ostale , nema potrebe za gledanjem ;)

film je za uzrast do 16-18 godina.... nigdje veze, ako se nema nista drugo gledat, onda pustit
 
Član
undisputed 3.. http://www.imdb.com/title/tt1156466/

film nidje veze.. al je marisana dobro odradjena :D
 
Top