FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

-Suki- je napisao(la):
kad smo kod filmova zelim da vam opreporucim program SUBLIGHT skinite najnoviji koji nađete,mislim da je kod mene 2.5.7 ver....

e sad....on se instalira na komp,zadate mu u kojim folderima su vam filmovi,zadate mu program sa kojim pustate filmove (preporucujem BSplayer) i onda kad on ocita filmove sve radite u programu.
-birate za koji film da trazite titl
-skidate jedan od ponuđenih titlova
-on vam direktno moze pustiti film i ubaciti prevod da vidite da li je to to...ako ne odma se prebacujete na drugi prevod
-mozete se regati na titl sajtove i u programu posliej upiste nick i pass i ona vas odma prijavljuje prilikom skidanja titla sa nekog od tih sajtova
-program je jako brz,ne koci komp i ja ga uvjek koristim,ako mi on ne nađe prevod nema ga sta traziti rucno po netu...ne vrijedi....


Nadam se da ce nekom pomoci....

Samo bih ja dodao, umjesto BS Playera, posljednju verziju besplatnog GOM playera, i miran si ;)
 
-Suki- je napisao(la):
kad smo kod filmova zelim da vam opreporucim program SUBLIGHT skinite najnoviji koji nađete,mislim da je kod mene 2.5.7 ver....

e sad....on se instalira na komp,zadate mu u kojim folderima su vam filmovi,zadate mu program sa kojim pustate filmove (preporucujem BSplayer) i onda kad on ocita filmove sve radite u programu.
-birate za koji film da trazite titl
-skidate jedan od ponuđenih titlova
-on vam direktno moze pustiti film i ubaciti prevod da vidite da li je to to...ako ne odma se prebacujete na drugi prevod
-mozete se regati na titl sajtove i u programu posliej upiste nick i pass i ona vas odma prijavljuje prilikom skidanja titla sa nekog od tih sajtova
-program je jako brz,ne koci komp i ja ga uvjek koristim,ako mi on ne nađe prevod nema ga sta traziti rucno po netu...ne vrijedi....


Nadam se da ce nekom pomoci....

iako ne razbijam glavu tražeći prevod, ako ga ima ima, ako nema onda i ne treba, ali svakako si zasluzio plusić od mene ;)
 
je li neko bio u Cinema Citiy-u odkako je uvedena 3D tehnologija , kakvi su utisci ???

Ja cekam cetvrtak da idem aBd na premijeru SAW 3D :)
 
Član
Bio ja veceras, gledao Residen Evil... 8KM karta! puno svega mi.
Film mi je odlican, jer sam ljubitelj ovakvih filmova gdje ima puno efekata i preseravanja... sto se tice samog 3D-a,
nema puno toga tokom filma, malo na pocetku, malo na sredini i malo na kraju po dvije tri stvari kada dozivis taj efekta.

Npr. scena kad baci surikene na pocetku, lete direkt na tebe kao da ce te pogoditi... bas neobican dozivljaj.
 
Član
gledao Death at a funeral ..dobar bas sam se ismijao..preporuka :)

ima neki psiholoski triler, nesto zamrseno ili u flashbackovima da neko preporuci???
 
Član
evo recimo ko voli 'domace':
Tesna koza(svi dijelovi);
Crna macka, beli macor;
Sivi kamion, crvene boje;
Mrtav ladan;
IV covek.....itd....
 
AnDel je napisao(la):
gledao Death at a funeral ..dobar bas sam se ismijao..preporuka :)

ima neki psiholoski triler, nesto zamrseno ili u flashbackovima da neko preporuci???

Fight Club
Memento ( retrospektivna verzija )
Psycho ( dobro ovo je vise horor , ali jako jako dobar )
SAW


To je ono sto mi prvo pada na pamet .... ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
gledao Death at a funeral ..dobar bas sam se ismijao..preporuka :)

ima neki psiholoski triler, nesto zamrseno ili u flashbackovima da neko preporuci???

Fight Club
Memento ( retrospektivna verzija )
Psycho ( dobro ovo je vise horor , ali jako jako dobar )
SAW


To je ono sto mi prvo pada na pamet .... ;)

e ak ce bit` sexa onda moram pogledat :p :lol:
 
Top