FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

Član
Sina je napisao(la):
Moze li mi ko preporuciti nekih dobrih akcija, na pocetku ove teme sam skinuo par filmova i extra su...

A- team i Loosers...definitivno dvije bolje koje sam gledao u skorije vrijeme...:D
;););)
 
Član
evo vam ga ovdje najnoviji filmovi pa skidajte

http://btjunkie.org/browse/Video

PS pogledajte komentare, kakav je kvalitet i to...
 

MTR

Član
Knezho je napisao(la):
Samo ne gledajte Resident Evil - film je ***nje zestoko !

katastrofa od filma , nista ni sa cim

Reign.of.Assassins , jest Kineski al ima pricu i radnju bolju od Holivudskih blockbustera
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Moze li mi ko preporuciti nekih dobrih akcija, na pocetku ove teme sam skinuo par filmova i extra su...

A- team i Loosers...definitivno dvije bolje koje sam gledao u skorije vrijeme...:D
;););)

A team dobar pravo, ovaj drugi nisam gledao, tako da cu skinut cim malo fax popusti :D
 
Član
gledao ovaj resident evil u 3d... i nije toliko los.. ali otici sa curom/zenom, ne isplati se nikako, mogao sam nasuti skoro 10litara "turbo benzima :D :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Moze li mi ko preporuciti nekih dobrih akcija, na pocetku ove teme sam skinuo par filmova i extra su...

A- team i Loosers...definitivno dvije bolje koje sam gledao u skorije vrijeme...:D
;););)

A team dobar pravo, ovaj drugi nisam gledao, tako da cu skinut cim malo fax popusti :D

najjaca scena iz A-team...."you spin my head..." :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Zna li ko kad ce se SAW 7 3D poceti kod nas u Sarajevu prikazivati, to vrijedi otici i pogledati ko covjek u kinu jos 3D uhh :icon_biggrin:
Karta oko 6KM a slusati isprepadane ljude u kinu, neprocjenjivo :D
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
Zna li ko kad ce se SAW 7 3D poceti kod nas u Sarajevu prikazivati, to vrijedi otici i pogledati ko covjek u kinu jos 3D uhh :icon_biggrin:
Karta oko 6KM a slusati isprepadane ljude u kinu, neprocjenjivo :D

srijedom 4 :lol:

btw, sinoc gledah na tv1000 reklamu za neki film, al nisam jos pogledao imal se na netu skinut, nesto mi mrsko. ugl one scene sto su prikazivali, premocno film djeluje, pa cemo vidjet kakav je u kompletu :icon_biggrin:

film se zove "Dolan's cadillac"
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
Zna li ko kad ce se SAW 7 3D poceti kod nas u Sarajevu prikazivati, to vrijedi otici i pogledati ko covjek u kinu jos 3D uhh :icon_biggrin:
Karta oko 6KM a slusati isprepadane ljude u kinu, neprocjenjivo :D

od 28 oktobra
s tim da je samo srijedom karta 4 i 6...

a drugim danima ce biti nesto skuplja, mozda izmedju 6 i 8
naravno samo za projekcije 3d
 
Top