FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

Član
Dado16v je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
ko je prvi preporucio onaj Drive film da ga sakom udarim, vece sranje odavno nisam pogledao :icon_rolleyes:

Hahah sreca pa nisam stavio da se skida :lol:

nego ima li neka komedija dobra ?

3_idiots_poster.jpg
 
Član
meni je the tree of life totalno sranje, pored odlicnih glumaca...ne znam sta je pisac zelio reci onim filmom, jest cudani neobican, al meni mrtvo sranje...

za razliku od drive, koji sam ja preporucio, on mi je bio ok :D:cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
meni je the tree of life totalno sranje, pored odlicnih glumaca...ne znam sta je pisac zelio reci onim filmom, jest cudani neobican, al meni mrtvo sranje...

za razliku od drive, koji sam ja preporucio, on mi je bio ok :D:cool:

znaci ti si taj kojeg trazim :D
 
AnDel je napisao(la):
jedan od najboljih race filmova koje sam gledao do sada, tunning, brzina i prica filma je dobra..prejako iako budget nije bio visok.....nema jos prevoda ali pogledati ko hoce, nece se pokajati ;)


Uploaded with ImageShack.us

Fast and Furious: Tokyo Drift.. pokusaj 2. dijela :icon_biggrin:
 
Član
dobar je ovaj born to race, nije uopste neko niskobudetno sranje ;)

Horrible Bosses isto dobar ;) jedan od boljih novih komedija
 
Član
street racerr je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
jedan od najboljih race filmova koje sam gledao do sada, tunning, brzina i prica filma je dobra..prejako iako budget nije bio visok.....nema jos prevoda ali pogledati ko hoce, nece se pokajati ;)

Fast and Furious: Tokyo Drift.. pokusaj 2. dijela :icon_biggrin:

bas nidje veze, ni prica ni auta...

PS: mislim na poredjenje ova dva filma, nisu ni slicni, osim sto su oba o autima. jedan od boljih filmova ovog tipa u zadnje vrijeme sto je izasao...
 
Član
born to race je prejak , i nema veze s tokyo drift koji je kao i ostali FnF nerealan...i tamo je drift ovamo klasicni SR....
jedino sto je slicno je pocetak filma kad lik odlazi kod tate da zivi :cool:
 
Član
hahahha dobar je, samo sto nemas titla za njega ja mislim. cini mi se da sam ga ja na engl gledao. zadnjih dana sam kamaru filmova pregledao pa se vise i ne sjecam :D
 
Član
Dado16v je napisao(la):
superman je napisao(la):
Dado16v je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
ko je prvi preporucio onaj Drive film da ga sakom udarim, vece sranje odavno nisam pogledao :icon_rolleyes:

Hahah sreca pa nisam stavio da se skida :lol:

nego ima li neka komedija dobra ?

http://amreekandesi.com/wp-content/uploads/2009/12/3_idiots_poster.jpg

skidam ga...nadam se da se necu pokjat ;)

kad pregledaš javi, ja sam skinuo ali nisam pregledao mozda cu sada.
 
Član
kako nahvaliste ovaj Born to Race ja sam mislio za oskara , kad ono :icon_sad: sklopise motor u 2 minute , radnja filma previse posvecena nebitnim stvarima , pocetak filma je predobro poceo mislio sam evo dobra filma posle kako se film blizo kraju sve gori i gori je bio nekako na silu sam ga pregledao , jedina stvar u filmu koja mi se svidila je ona treba sto vozi porsha :cool:
 
Top