FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

Montevideo - Bog te video, odlican film, pun komicnih situacija i ljubavnih scena ;);)

montevideo-bog-te-video_poster.jpg
 
serialgf je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Daj link za taj Hannibal Holocaust :cool:

bolje ne gledaj, odron film, nekakvi divljaci siluju zene i pale kuce, BZBZBZBBZVBVZBBZV :icon_sad::icon_confused:

brate ne gleda se film samo preko trailera treba ga citavog pogledati.

Taj film je umjetnost

Zato i hocu da gledam , vecina ne gleda "ispod povrsine" , isto tako Srpski film , cenzurisan ili zabranjen u dosta zemalja ali je film zestoka metafora i predobro opisuje drustvo u kojem zivimo. Ako nisi gledao preporuka ;)

jkuzic , hvala ti ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Daj link za taj Hannibal Holocaust :cool:

bolje ne gledaj, odron film, nekakvi divljaci siluju zene i pale kuce, BZBZBZBBZVBVZBBZV :icon_sad::icon_confused:

brate ne gleda se film samo preko trailera treba ga citavog pogledati.

Taj film je umjetnost

Zato i hocu da gledam , vecina ne gleda "ispod povrsine" , isto tako Srpski film , cenzurisan ili zabranjen u dosta zemalja ali je film zestoka metafora i predobro opisuje drustvo u kojem zivimo. Ako nisi gledao preporuka ;)

jkuzic , hvala ti ;)


gledao film i takodjer ga preporucujem.
 
Član
Izvinjavam se ako je bilo vec, previse bih vremena utrosio da prelistam svih 64 stranice ! :icon_smile:

Evo scena iz filma "Jedan na jedan" ! Aj lav dis serbs ! ;)

Ikac masina ! :icon_smile:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vQLccE457vg[/video]
 
Član
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/wN9MScUbMng" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Upravo pregledao Cannibal Holocaust. Film ima jaku pouku ali brate moras imati zeludac od betona da ono pregledas. Sta je ono nako gadno jbt :icon_eek:
 
Član
ja sam malo gledao, nemam vremena, al sada ću baš pogledati, a nije baš toliko gadno. Mislim, meni ne smeta kad ljude sijeku sikirama, k'o da su cjepanice
hahaah

Edit : pregled'o national security, nije baš toliko smiješan, al dobar je filma
 
Top