FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

Član
upravo gledao ..
'The Hurricane' definitivno preporuka, jedna od najboljih ulloga denzela washingtona...

takoder The Prestige dosta dobar...

lottery ticket nema zasad dobrog torrenta..
Salt mi je na foru bornove trilogije..pretostavljam da ce biti jos dva dijela...nije los

takodjer Yes Man moze proci...
 
Legend
nekidan gledao "srpski film" nikad u zivotu debilniji film nisam gledao :icon_mad::icon_mad: katastrofa
 
stefan je napisao(la):
nekidan gledao "srpski film" nikad u zivotu debilniji film nisam gledao :icon_mad::icon_mad: katastrofa

potpis, jes gadan, mada se ja nisam primio ko neki, film ko film *ebat ga tamo, otiso je svijet u k., nije ni cudo, sta se sve desava u svijetu i kakvih sve bolescura ima, samo je glupo to sto ovaj film svojim naslovom predstavlja jedan narod u svijetu, to je najtuznije u svemu tome, i ovako su svi protiv nas, ovo nam je jos jedan veliki -, a i onim glumcima ne znam sta bi, da si naprave onako veliku mrlju u karijeri!:icon_sad::icon_sad:
 
machete-poster-big.jpg


prepurka definitivno, brutalan film :icon_biggrin::123:
 
Član
mozete bar kad postavite neki film napisati i kojem zanru pripada, da ne moramo trazit po netu opise...
 
Član
Knight And Day = Hollywood trash/akcija/mini fatanje/mini komedija = mainstream shit
Samo sto mene Tom Cruise sa pistoljem u ruci cini nelagodnim
Crazy_Tom_Cruise.gif


OCJENA:5/10
 
Legend
evo Trailer
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fh7oCuxqf5k?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/fh7oCuxqf5k?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

jedino muzika nije losa :)
 
Član
joj za ovaj srpski film sam cuo svasta i nadam se da ga necu nikad pogledat kako procita jednu rezenciju al et..
Sto se tice preporuka:
Akcijski:
Meni najbolji Sherlock Holmes akcija,krimi..
Taken
Law Abiding citizen
Princ of persia ZF
...
Komedije:
Hangover
Bachelor party LV
Grown Ups
La misionaire ili tako nesto :D

Horor:
Psi Vojnici
Saw neznam tacno koji d:

Ako jos sta padne na pamet a past ce pisat cu
pozz
 
Top