fico-hot rod - molba

fico-hot rod - molba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako neko moze da mi uslugu ucini ali ko je pravo dobar sa PS-om posto ja nemam blage veze...imam jednu idejicu za ficu...uzet karoseriju fice i napravit ga kao hot rod izgled, zadnji tockovi izbaceni prednji također, naprijed bukvalno nebi bilo blatobrana nego neka fina obrada da esteticno izgleda naprijed gril kao u hot roda i naravno debele gume i felge (farovi bi ostali nekako na istom mjestu). odaza vise manje isto s malim promjenama bez skrga i da ide nekako na trokut tj s prijeda uzi a ozada siri a samim time i kompletna karoserija da ide tako nekako...kabina tj sofersajba da ostane skoro ne promjenjena da se zna da je od FICE :icon_smile:...pa eto ko mogne da napravi nesto mi se to mota po glavi ali neznam kako bi izgledalo :123: hvala unaprijed
[attachment=20958]
 
Član
idjea super ko bi se toga sjetio ,
samo treba vremena za izradu ja trenutno imam završiti neki radova pa
ću onda fiću raditi mislo sam je ionako raditi al sad si mi dao ideju :cool:
 
Trozic je napisao(la):
idjea super ko bi se toga sjetio ,
samo treba vremena za izradu ja trenutno imam završiti neki radova pa
ću onda fiću raditi mislo sam je ionako raditi al sad si mi dao ideju :cool:

odlicno eto kad budes uradio javljaj da vidim kako to izgleda...pozz
 
Član
Trozic je napisao(la):
idjea super ko bi se toga sjetio ,
samo treba vremena za izradu ja trenutno imam završiti neki radova pa
ću onda fiću raditi mislo sam je ionako raditi al sad si mi dao ideju :cool:

pa sjetili bi se npr madjari na wtb-u :D .... cemu onda fico kao baza ako ce se skroz promjeniti :icon_question:
 
tarik_91 je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
idjea super ko bi se toga sjetio ,
samo treba vremena za izradu ja trenutno imam završiti neki radova pa
ću onda fiću raditi mislo sam je ionako raditi al sad si mi dao ideju :cool:

pa sjetili bi se npr madjari na wtb-u :D .... cemu onda fico kao baza ako ce se skroz promjeniti :icon_question:
e pa nisu se sjetili madjari nego JA bosanac :lol: , a zasto fico, pa bas zato sto i jest fico...da ispadne totalno nesto sto na nasim prostorima nema a da se ipak da vidjet da je to fico i da se moze rec e vidi sta covjek napravi od fice :)
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
idjea super ko bi se toga sjetio ,
samo treba vremena za izradu ja trenutno imam završiti neki radova pa
ću onda fiću raditi mislo sam je ionako raditi al sad si mi dao ideju :cool:

pa sjetili bi se npr madjari na wtb-u :D .... cemu onda fico kao baza ako ce se skroz promjeniti :icon_question:
e pa nisu se sjetili madjari nego JA bosanac :lol: , a zasto fico, pa bas zato sto i jest fico...da ispadne totalno nesto sto na nasim prostorima nema a da se ipak da vidjet da je to fico i da se moze rec e vidi sta covjek napravi od fice :)

Meni je nekako primjereniji citroen 2cv za hotrod, a i trebalo bi hebeno izgledati ;)
 
Član
imam završiti neki radova a fiću sam odavno planirao uraditi,biće jedna standardna i onda od te napraviti
hot road :cool:
 
stallion je napisao(la):
evo jedniog fice, neobicno uradjenog, iako nije to ovo sto se trazi, ali evo kao neka ideja! ;)

pa mogu ti rec ne izgleda lose onaj tipicni americki hot rod al fico stayle...ali cini mi se da je fico rastegnut malo duzi izgleda ili je krov osjecen pa je nizi, al fino pravo...pretpostavljam da je ovo orginal slika??? mada nije ono sto ja trazim al mi se svida
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top