Fiat Uno ponovo živi

Fiat Uno ponovo živi

Član
Objavljene su prve fotografije reinkarniranog Fiatovog modela Uno, novog gradskog minija pozicioniranog između Pande i Grande Punta, javljaju hrvatski mediji.

Iako je Uno ustvari bio preteča Punta, nagli rast dimenzija automobila iz B segmenta stvorio je prostor za međumodele, a talijanski proizvođač je sve skupa upakirao u dobro poznato i zvučno ime uspješnika koji se proizvodio od 1983. do 1995 godine.

Duhovni nasljednik izgleda kao odrasla Panda, a nuditi će se kao petvratni hatchback i ‘’crossover-ish’’ Uno, odnosno u cross izvedbi s izdignutom podnicom i detaljima poput crnih plastičnih rubova odbojnika i blatobrana. Očekuje se da će Uno pogoniti motori koji pokreću i Grande Punto. Novi Uno prodavati će se u Europi, Rusiji i Južnoj Americi.

[attachment=33670]
 

Prilozi

  • front_motori694g_1.jpg
    front_motori694g_1.jpg
    30,7 KB · Pregleda: 18
Član
jijj2t.jpg

mikok1.jpg
 
Član
Joj ko mu kaze stare mi....

Koliko vidim ove dvije dole i ova prva slika gore nemaju nikakve slicnosti, ja sam cak gledao slike gdje lici na grande punta,
 
Ovaj zuti je za juznu ameriku, takva kod njih i idu auta-jeftina, jeftini materijali, jeftini inzinjeri i na kraju jeftino auto...
 
Član
Ja sranja jbt,stari uno i opcenito stara vozila su pojam izgleda za razliku od ovog bas sporeta,kako rade ove reinkarnacije samo ce modeli tj nasljednici biti ruzniji od orginala,jos ako se odluce da naprave novog X1/9 e onda Bertone moze da napravi samo bolje ako se to da da radi Fiat nece ni nasta liciti :) Lijepi stari auti uhh
 
Član
Ovaj na prvoj slici je lijep ako bude ovakav prodavat ce se fino ...:icon_smile:

A ovo zuto cudo ne lici ni na sta,:icon_confused: ne vjerujem da je ovo za podrucije evrope :icon_rolleyes:
 
Član
Joj danas prave auta samo da se prodaju tj pravi prema potraznji a to je:sto visocije ko koza,sto ruznije jer raja gledaju da prodju jeftinije i sa sto jadnijim motorima radi glupe euro norme,uh lijepi stari Unic hehehe :)
 
Top