Fiat Tipo 1.9 D :)

Fiat Tipo 1.9 D :)

Član
Jest sada, al nemoreš bolan meni prosipati politiku, naknadno si ih tutno
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nego, imal kakvih planova
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Jest sada, al nemoreš bolan meni prosipati politiku, naknadno si ih tutno
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nego, imal kakvih planova

hehehehehehe...cekaj polako...dok se stelnem...novi sam :( ne zamjeri :D hehe
a ima brate planova :lol:


-spustanje
-felge
-enterijer malo doradit
-vanjski izgled neke sitnice jer volim fabriku nista oni veliki spojleri i to
-ozvucenje


Chuza je napisao(la):
Moj pajdo,ahhahaha,ima planova tek se krece :) nek vlasnik dalje kaze

tako je moj ti :)

ti znas sve najbolje..haha

Chuza je napisao(la):

pa da :) hmm :123:
 
Prvo ti lave zavrsi da dobijes onaj rozi komadic plastike, znas na sta mislim, a ostalo ce nadoci samo po sebi. nemoj dozvoliti da ti lupe zabranu polaganja zbog jednog kruga po mahali... ;)
 
Član
d.z.e.n.o. je napisao(la):
Prvo ti lave zavrsi da dobijes onaj rozi komadic plastike, znas na sta mislim, a ostalo ce nadoci samo po sebi. nemoj dozvoliti da ti lupe zabranu polaganja zbog jednog kruga po mahali... ;)

Hvala drug na upozorenju :D pazim na to....posebno jos sad kad imam mjesec dana do polaganja ako Bog da....

al et nece nista skoditi da ga polako sredzujem ??:icon_biggrin: jel tako ?? :icon_smile:
 
Član
a tuu smo, nemam ni ja taj rozi komadić majku mu, nego imal to đe kupit
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
zAaKy je napisao(la):
a tuu smo, nemam ni ja taj rozi komadić majku mu, nego imal to đe kupit
:lol::lol::lol::lol::lol:

dzaba ti kad neznas vozit...bleeeee... :p :p brate mojne to ni pomisljat....zavrsi sve fino...i miran si :) ha ya :D :cool::cool::cool:
 
zAaKy je napisao(la):
a tuu smo, nemam ni ja taj rozi komadić majku mu, nego imal to đe kupit
:lol::lol::lol::lol::lol:

Spominjao si jos u jednoj temi da nemas, ne moras ponavljati, a to tebi dodje kao neka hvala... vratimo se temi. sretno u sredjivanju tipa...
 
Član
Nek se znaa bolan, šta se binute odma
sačekaj još malo dok položiš, do tada samo utezanje i glancanje, nemoj da zadnji mjesec na*ebeš
 
Član
d.z.e.n.o. je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
a tuu smo, nemam ni ja taj rozi komadić majku mu, nego imal to đe kupit
:lol::lol::lol::lol::lol:

Spominjao si jos u jednoj temi da nemas, ne moras ponavljati, a to tebi dodje kao neka hvala... vratimo se temi. sretno u sredjivanju tipa...

hvala drug moj :D trudicu se sto vise napredovat :) i sto vise slika dodavat...da vi prostudirate sta valja sta nevalja :) hehe....vi najbolje znate :) ja sam jos amater...koji zna ponesto o autima :D hehe
 
Član
eh raja....zelio bi da cujem vas prijedlog...hoce li valjati da se ovo odradi u LED osvjetljenje ??? :icon_confused:

 
Top