fiat stilo abarth 2.4?

fiat stilo abarth 2.4?

Član
kakvi su im motori i mjenjac??? kako su se pokazali,,ako je neko imao susret sa njima..neka se javi...pozz
 
Član
meni se niko nije zalio osim na potrosnju.
U svakom slucaju kad se kupi ocuvan auto sa redovnim i kvalitetnim servisima onda to auto mora da valja
 
Član
Motor je odlican, a menjac nije. Za to doba je ok, ali je za danasnje standarde spor, i kad se pokvari(a ume) najebao si. Ima ih pl 1000€ sa neispravnim menjacima.
 
Član
Abarth-a ganjaj sa manuelnim mjenjacem, bila su 2 u Srbiji. to je GT oprema i ja se sve vise zagrijavam da menjam svog... ;)
 
Član
Evo jednog, drugi je izgleda otisao ;)
http://www.polovniautomobili.com/oglas2660320/fiat_stilo_abarth_24/

A vidjao sam ih i na hrvatskim oglasima ;)
 
Član
Motor za danasnje standarde i nije nesta 2.4-170ks ne ide nista posebno,trosi puno,dodatno ga usporava i auto mjenjac koji je zastario jer to nije "cistokrvni" automatik vec ustvari manuelni sa robotikom ako vec uzimas ganjaj Abartha sa manuelnim mjenjacem ali tesko ga je naci..
 
Član
Manuelac ide cak 1.2 sekunde brze do 100, daleko je bolji i manje trosi. Ako to nadjes uzimaj, ja selespeed ne bih nikako.
 
Član
motor dobar ali sa mjenjacom treba imati iskustva i ako je sve ok i postelan mjenjac onda to ljepo idei ljepo zvuci ali je nazalost malo takvih kako auta tako i majstora za nastimati;)
 
Član
slozu ovi mjenjace u srebreniku u ovlastenom fiat servisu imbus i ak se raspre nije frka za popravku, skro kad sam bio radili mjenac na alfi 156 gta i kod nje je sellspeed
 
Sta reci ad ti e vec sve receno motor ko motor je OK cijena veoma primamljiva ali takvog s zdravim automatik mjenjacom nes nac jer ga motor od jacine rastrga a i ko ce gladit masinu od 170 konjova da ide ko kakav djedina cista rijetkost savjet od Fiata i Alfe s automatik mjenjacem bjezi jer neces se puno navozat ;)

P.S ovi mjenjaci imaju problema s Vandlerom i taj isti nov kosta oko 1500KM repariran 600-700KM a majstora za mjenjace u Bosni imas 3 koji se bave s automaticima 1 Sarajevo 2 Tuzla i 3 Tesanj ;)
 
Član
ja kojeg sam fiata naso je Automatic tako da ga dzaba ne uzimam da se necu zajebat ljudi kako je kod mene dobar Mjenjac na audi
U mene je drug imo Automatic audia i kad prebaci Npr iz P u D auto se svo trese a kod mene se ne osjeti kad prebacis :D
 
Član
menjac je manuelac pd stila 1.8 sa selespeed elektronikom, pa je poluautomatski. Moze da se prepravi na manuelni.
 
Član
ma dosta tih abarth modela koji se jo voze bez problema sa mjenjacem sve zavisi na kakvo auto naletis ,ako je adekvatno odrzavan i sa malo predjenih km ne bi trebalo da pravi probleme, jebga ak ode da se popravit

Ima dobar u kladnju prodaje se bio je ina piku ne znam jel podat,bordo neka boja, bez koza unutrasnjost stvaro dobar :icon_smile:

Il uzmes multijet 150 ks i chip nabacis na 180 i tamam :D
 
Top