Fiat Stilo 1.6 16V Prodajem ili mijenjam

Fiat Stilo 1.6 16V Prodajem ili mijenjam

Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

lupila me neka zena pozada u branik:icon_mad::icon_evil::icon_mad:. Sada mi treba zadnji branik i lajsna? Ima li neko i koliko kosta?
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

neir je napisao(la):
lupila me neka zena pozada u branik:icon_mad::icon_evil::icon_mad:. Sada mi treba zadnji branik i lajsna? Ima li neko i koliko kosta?
Imas na Pik-u pogledaj ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

buraz sreca pa je zadnji,vjeruj mi. Na otpadima kojeg god stila nadjes razbijen je prednji kraj.( skoro ja trazio za jednog druga, obisli nema gdje nismo,nema prednjih dijelova za zivu glavu) Tako da vjerujem da neces imat puno problema dok nadjes dijelove;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

Ima vamo kod nas al ne znam kako bi za dostavu moro bi doc po njega i crni je , janbolje kad bi naso u istoj boji pa da ne moras ni farbat :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

adi187 je napisao(la):
Ima vamo kod nas al ne znam kako bi za dostavu moro bi doc po njega i crni je , janbolje kad bi naso u istoj boji pa da ne moras ni farbat :icon_smile::icon_smile:

javim ti se za to?
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

ArminM je napisao(la):
buraz sreca pa je zadnji,vjeruj mi. Na otpadima kojeg god stila nadjes razbijen je prednji kraj.( skoro ja trazio za jednog druga, obisli nema gdje nismo,nema prednjih dijelova za zivu glavu) Tako da vjerujem da neces imat puno problema dok nadjes dijelove;)

sta se moze kad smo prebrzi :) ma ima na piku vise oglasa zadnjih branka! Tako da mozda i boju cak potrefis! A btw prodajem ove fele sa svog stila pa ako je neko zainteresovan! :)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

[/quote]

sta se moze kad smo prebrzi :) ma ima na piku vise oglasa zadnjih branka! Tako da mozda i boju cak potrefis! A btw prodajem ove fele sa svog stila pa ako je neko zainteresovan! :)
[/quote]

a ima li celicnih gdje?
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje


sta se moze kad smo prebrzi :) ma ima na piku vise oglasa zadnjih branka! Tako da mozda i boju cak potrefis! A btw prodajem ove fele sa svog stila pa ako je neko zainteresovan! :)
[/quote]

a ima li celicnih gdje?
[/quote]

mogu ti samo reci da ces se namuciti dok nadjes, ja sam kupio nekad pred zimu celicne nakon mjesec dana intenzivnog trazenja,a vidio sam na piku da su bile jedne, pa zato ako mislis pozuri!!! ja sam svoje platio 140KM samo felge celicne bez guma 15-ke i mislim da sam solidno prosao s tom cijenom prije 5 mjeseci!
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

he imam celicne felge orginalne za Alfa Romeo pet rupa i prodajem...
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

Puno je 140 dat za celicne i onako ni na sta ne lice :icon_rolleyes: Ja za 160 uzeo allu alfine 4x98 :D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

adi187 je napisao(la):
Puno je 140 dat za celicne i onako ni na sta ne lice :icon_rolleyes: Ja za 160 uzeo allu alfine 4x98 :D

evo ti 160 nadji mi alu felge za stila?
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

Sto bi ja trazio za te pare kad nemam nikakve koristi od tog :D Da makar rece 180 pa da sam i ja 20 dobar a ovako se ne ispalti :icon_rolleyes::D

Bude i kod ljuboja jeftinih allu a kakve god su bolje su od celicnih samo je bitno da nisu krive a ako je lak ostecen da se ofarbati :icon_smile:

Nego :icon_exclaim: nije tema za to dzaba se spama covjeku po garazi :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

Trazim lajsnu zadnjeg branika za svoju pilu. Crna boja ako ko ima neka javi pa da se dogovaramo? 3-vrata
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V malo osvježenje

nece ti niko prodat tu lajsnu samu :icon_rolleyes:

Nego ovlasteni servis i naruci novu kod njih ;)
 
Top