Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

juce sam pisao da lik ima abarta takve feluge

dobar majstor dobra polirka i cudo
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Sorry za OT: Nodi... jel ima sigurna kakva informacija, za carine? Hocu da narucim sa jedne njemacke stranice digitalni speedometer pa da mi ga u Bosnu isporuche, pa me interesovalo hoce li trazit da se carina plati???
IMa li ko sto postotnu informejshn?

Thnx
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Nemas carine i poreze ba za online kupovinu..narucis, platis robu + shiping i to je to...dodje ti il na kucnu adresu il na postu pa odes i dignes...a npr da ti saljes postom kuci nesto eto recimo tu iz kuvajta onda bi ti u posti dodatno naplatili taj neki porez i carinu...

bravof nema na cemu ;)
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Pa gdje ih nadje???
Odlcine su, svaka cast! ;)
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Auu felge su vrh bas mu ove stoje. gdje ih nadje :cool:;)

Spustanje nema potrebe tamam je ovak bi ljepse izgledalo al'velika je razlika sad u odnosu na one 16 ;)

Obrvice i ne stoje mu nesto gledo sam na slikama a imaju na arizoni u jednoj radnji pored ceste za uzet za sva auta samo ih treba ofarbat a cijena je 15-20 KM za neka auta ima i onoj radnji u TZ u Mercatoru al su cijene visoke ...:icon_confused:
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

adi187 je napisao(la):
Auu felge su vrh bas mu ove stoje. gdje ih nadje :cool:;)

Spustanje nema potrebe tamam je ovak bi ljepse izgledalo al'velika je razlika sad u odnosu na one 16 ;)

Obrvice i ne stoje mu nesto gledo sam na slikama a imaju na arizoni u jednoj radnji pored ceste za uzet za sva auta samo ih treba ofarbat a cijena je 15-20 KM za neka auta ima i onoj radnji u TZ u Mercatoru al su cijene visoke ...:icon_confused:


hvala drug.....

svakako trebam ici do koridora pa cu to obavezno potraziti jer mi se bas svidjaju,gledo sam par slika pa mi izgleda bas extra.....a gledao sam u TZ u Mercatoru pa nije bilo,imaju samo za GOLFA...
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Uuuu felgice su extra , djasvi mi se pravo iako su na fiJatu :D
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

DiAbLo je napisao(la):
Uuuu felgice su extra , djasvi mi se pravo iako su na fiJatu :D


Ma neka je FIAT samo naka nema nikakve veze sa svabama:icon_smile:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Trebo bi ja ici ovih dana na arizonu pa cu da pitam imal , ma nije bjih tesko napravit ni od poliestera:icon_smile: a mogu se narucit i u servisu ...

[attachment=22683]

Stevi i naprijed scorpiona znak,mos u firmopisca uradit :cool:

[attachment=22684]
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Pozdrav i od mene. Imam jednu dilemu: da li da kupim Stilo 1.9 JTD ili Stilo 1.6 16V (i da onda ugradim plin u njega). Unaprijed hvala...
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

stiloss je napisao(la):
Pozdrav i od mene. Imam jednu dilemu: da li da kupim Stilo 1.9 JTD ili Stilo 1.6 16V (i da onda ugradim plin u njega). Unaprijed hvala...

Koji bude imo vise opreme taj i uzmi:icon_smile::cool:

Troskovi su tu negdje jedino sto je bezinac u startu malo jeftini al dok stavis plin tu je to :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top