Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bravof je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Komsija

Svaka cast za felge :cool: prejake su ;) danas sam imao priliku da ih pogledam uzivo i blizu kod Tehnicke skole

Auto je super :icon_biggrin:


A alergican sam na one sto skidaju oznake vidio sam bas da ti fali 1 od oznake 16V :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Mogu mislit kako je tebi.



hvala komsija,fali mi 1,otpalo kad sam polirao auto,trebam skinut i ostalo ili zalijepit 1:icon_biggrin::icon_biggrin:

Ajd dobro je kad ti je otpalo barem je u tvojim rukama sad ;) ma da znam da se po gradu svakakve oznake skidaju sa auta sto mrzim :icon_mad::icon_mad: pa sam pomislio da su i tebi. A eto nisu sto mi je drago cuti :icon_smile:

:icon_exclaim:

Jos jednom auto je exstra progledo je sa ovim detaljom felgi :cool:
 
Član
Meni nema nista gore nego kad debili skinu oznaku, normalno sarafcigerom pa zgule i lak.:icon_mad: A jedno vrijeme su i po Ze skidali sve zivo, znakove, oznake, a piculadija radila, pa babo saznao i sve ih produznim od struje mlatio po mahali:lol:

A fele sjele samo tako, sad si pravi covjek sa stilom;)
 
Početnik
:lol::lol::lol::lol: produznim od struje :lol::lol::lol:

ali stvarnoi ne kontam to skidanje znakova,koji ce mu k* to kad skine..:icon_question:

ja sam kod nas vidjao da stavljaju svakakve oznake,kao V6 na kadetu ili na Golfu4 1,6 a oznaka 2,4 V12i slicno:lol::lol:
 
Član
bravof je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol: produznim od struje :lol::lol::lol:

ali stvarnoi ne kontam to skidanje znakova,koji ce mu k* to kad skine..:icon_question:

ja sam kod nas vidjao da stavljaju svakakve oznake,kao V6 na kadetu ili na Golfu4 1,6 a oznaka 2,4 V12i slicno:lol::lol:

jes vidio na onom golfu IV sto je zalijepio,, 2,6T,,,:lol::lol::lol::lol::lol:
ili kod skale na renou 1,4 16v:lol::lol::lol:
ima jos pacijenata,samo da ti ne kvarim temu sad;)
 
Početnik
:lol::lol::lol: tog golfa 2,6T sam otresao sa Fiat Bravom 1,2 16v,ne znam koji mu je stvarni motor u golfu,ali ocitomu to 2,6T daje 20-tak konja:lol::lol:
 
Član
bravof je napisao(la):
:lol::lol::lol: tog golfa 2,6T sam otresao sa Fiat Bravom 1,2 16v,ne znam koji mu je stvarni motor u golfu,ali ocitomu to 2,6T daje 20-tak konja:lol::lol:

pa i ja sam ga tresno neki dan,,nesto se kao i naljutio,vidio sam da mi je prijetio ispred gimnazije nesto,,,heh,seljak neki ocigleno;)
 
bravof je napisao(la):
:lol::lol::lol: tog golfa 2,6T sam otresao sa Fiat Bravom 1,2 16v,ne znam koji mu je stvarni motor u golfu,ali ocitomu to 2,6T daje 20-tak konja:lol::lol:

U tom sivom golfu je 1.4 16V motor i sto je najzalosnije stavio original oznaku sto ide na masku V5 od modela golf 4 2.3 10 ventila :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
lijepo vrijeme pa se slikalo..:icon_biggrin:


2zthqgg.jpg



evo ga na plinskoj pumpi:icon_biggrin:

27zfes6.jpg


o5npsm.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top