Fiat Seicento i brdo

Fiat Seicento i brdo

Član
Planiram uskoro uzet malog Fiata Seicento.. al malo me muchi to sho zivim na brdu.. pa sad ne znam kako che se ponasat s obzirom da jel to slab auto...

pa et ako ima ko kakvo iskustvo s njim dobro bi mi doshlo...

auto je 2002 godishte full oprema i cijena mu je samo 3300 KM dal se to sha isplati..

unaprijed hvala!
 
Član
ChiChaK je napisao(la):
Planiram uskoro uzet malog Fiata Seicento.. al malo me muchi to sho zivim na brdu.. pa sad ne znam kako che se ponasat s obzirom da jel to slab auto...

pa et ako ima ko kakvo iskustvo s njim dobro bi mi doshlo...

auto je 2002 godishte full oprema i cijena mu je samo 3300 KM dal se to sha isplati..

unaprijed hvala!

ap nije to tako lose,prednja je vuca ;)
 
Član
ako nisi puno tezak i ako ces se sam voziti onda je prihvatljiv, samo taj za 3300KM je bio dostavnjak i njemu je lamela u najmanju ruku pred izdisajem, mada ni za ostale delove neophodne "za brdo" cena od toliko para pri 2002. godini ne obecava mnogo.
 
Član
ma nemas problema s njime samo uske gume i ide on gas do poda nemas brige da ce se zavrtit u obrtaje.kao jace auto:cool:
 
Član
kako god.. u nedjelju uzimam najvjerovatnije.. gledao sam neke stopke i svashta nesht... uglavnom chut chemo se.. pozz
 
Član
ok, interesira me da li ima neko manual za ovog seicento?
ako nishta barem na talijanskom, nashao sam na poljskom al nisam najbolje s tim jezikom..
:))
 
Top