Fiat Punto - Servo?

Fiat Punto - Servo?

Mali sajvet tacnije pitanje za vozace Puntaca . Radi se o tome kad upalim auto gori mi onaj indikator kao mali akomulator i dok to gori servo mi ne radi opste , cim se ugasi servo proradi a tu lampicu gasim tako sto samo malo dam gasa i ona se odma ugasi , bas mi cudno to nesto , sta moze biti?
 
Član
Jel to 99,00 god ? City servo ?
to je fabricka greska na tim autima i mislio sam da si upoznat s time...Na vecini njih prilikom skidanja plastike ispod volana vidis el.pumpu koja je fabricki oznacena da je mozda neispravnaa ili ce praviti probleme...Tvoj mozda ima pocetne simptome da ce se pokvariti... Za pocetak najbolje je da pogledas osigurac! Mozda ti on gubi kontakt pa pravi probleme...
 
Cim mu das gasa kazes da prestane, mozda ti je akumulator los pa se preko noci malo isprazni i ne daje mu dovoljno napona kada tek upalis auto. Opet moze biti problem i da ga treba prelemiti, a to je nekih 100tinjak maraka.
 
Član
u mene kod astre alternator zahebavao, 2000g.p bila i nekad se u voznji znala upaliti ista lampica i isto serva nigdje..
 
Top