Fiat Punto kupovina?

Fiat Punto kupovina?

Član
ja mislim da je ovaj punto udaran, jer mu farovi nekako nisu u ravnini...ali to ne mora nista znaciti, a po meni puno je ovo 170000 km za ovaj motor..ali zato je cijena takva kakva je.. :cool:
 
Član
golf2 je napisao(la):
ja mislim da je ovaj punto udaran, jer mu farovi nekako nisu u ravnini...ali to ne mora nista znaciti, a po meni puno je ovo 170000 km za ovaj motor..ali zato je cijena takva kakva je.. :cool:

Udaran je skoro svaki auto, a i meni zapade za oko, ali nije baš ni suditi po slikama. Ako je dobro napravljeno, nema to veze.
 
Član
Iz vlastitog iskustva ti mogu reći da tih 170.000km za održavano auto nije ništa.
To što nema klimu po meni je prednost (jer se ne dovodiš u iskušenje da ga mučiš:lol:)
Ja na svom nisam dvaput upalio klimu (jedva se vuče po svetoj zemlji kad se upali:lol:) a i po gradu stvarno ne treba.
Po meni je veća prednost što je sa 5-oro vrata , nego da je 3-oja vrata sa klimom.
Što se održavanja tiče stvarno je jeftin , a potrošnja zavisi kako voziš (kod mene min. 4,8L otvorene pa do max. 11,5L grad+snijeg)
 
Ma uzimaj, veliki servis ne izadje 150 s rukama, a nek ulozis jos 500 u njega to nije nista... motor nek ti izgura jos 100.000, ne treba ti vise, a poslije ga komotno mozes mijenjati za cvaju i jos malo doplatiti :cool: :D
 
uzet cu punta to je 90% al izgleda da necu ovog jer nesto sere , sutra ce kao javiti hoce li taj kupiti lik ,ali ako ne kupi odma znas da nesto ne valja :) , ganjamo da dovucemo iz Slovenije jer tata ima nekih prijatelja putnika pa cemo vidjeti sta cemo dalje
 
Top