Fiat puntO HGT update photo by Igy

Fiat puntO HGT update photo by Igy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Fiat puntO HGT

dobar punto,iz dana u dan sve bolji :cool::cool: kakav je to VR6:icon_twisted:
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

iskreno hvala vam svima :cool::cool: i da sretan Vam sutra 1 maj...dobro se odmorite jer valja se vratiti kasnije ponovo na sredjivanje auta hehe :icon_smile::icon_smile:

CoL3-99 je napisao(la):
dobar punto,iz dana u dan sve bolji :cool::cool: kakav je to VR6:icon_twisted:

da da vr6 od jarana :cool:
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

Nema na cemu, vrijeme je za odmor napokon...
attachment.php
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

Interesantno, bas sam veceras video ovaj auto i jako mi se dopao... volim ovu nijansu plave upravo na ovom modelu... Posebno mi se svidela kombinacija sa belom bojom :D.
Jednom prilikom cu te zaustaviti da malo bolje zraknem autic, naravno, ako dozvolis, definitivno si usao u mojih top deset najukusnijih automobila u gradu.
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

Punto Gordini :lol: Vidio sam ga prije dan-dva, gasa sa semafora na Skenderiji ka M. Dvoru... :cool:
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

deez je napisao(la):
Interesantno, bas sam veceras video ovaj auto i jako mi se dopao... volim ovu nijansu plave upravo na ovom modelu... Posebno mi se svidela kombinacija sa belom bojom :D.
Jednom prilikom cu te zaustaviti da malo bolje zraknem autic, naravno, ako dozvolis, definitivno si usao u mojih top deset najukusnijih automobila u gradu.

STO DA NE DEFINITIVNO SLOBODNO ZAUSTAVI I POGLEDAJ STA TI JE VOLJA... :)

VR6Boki je napisao(la):
Punto Gordini :lol: Vidio sam ga prije dan-dva, gasa sa semafora na Skenderiji ka M. Dvoru... :cool:

PA AKO JE KOJI "ZLOCO" STAO NA CRTU NEMOGU A DA NEODOLIM DA MAKAR "MALO" NEUPREGNEM 135 KONJICA DA IH MALO RAZBUDIM :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top