Fiat Punto by Smajke

Fiat Punto by Smajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
smajke je napisao(la):
Za sedam glava tapacirrat ce mi lik i namjestaj u kuci

Orginalna sjedishta (Koza) , 2 AirBaga , grijanje u sjedishtima i memorija !

Ja imam ista takva sjedishta samo m0ja nisu Kozna :D

btw Fin Punto pravoooooo , jesu LLumar folije ?
 
Član
Nisu Lumar kazna je ista i za ove i za lumar pa sa se odlucio za jeftiniju varijantu....

Znam ja da su sjedista dobra i da vrijede tih para al meni vise godi da mi se tapacira citavo auto sa ovim sjedistima i tapacirunzima u kozu nego da uzimam sjedista i iz drugog auta.
 
N

nenad

Punto je odlican, a sjedista probaj naci sebi neka iz Alfe, npr. za Punta 1 pasu sjedista iz Alfe 145.
 

S84

Član
Fin punto pravo...

OT-kakva kazna.. koliko kazna..ja sam mislio da te samo natjeraju da skines folije na licu mjesta... :S ?
 
Član
40 km kosta ovo zadovoljstvo ako te zaustave a nista drugo ti ne nadju, a ako si nes drugo skrivio uvijek ti najmanju kaznu naplate.
Tak da nekad kad neko nece da te kazni samo ti kaze de skini i ako uradis odma pusti te...
a ako je peder onda ti sve kazne zbroji i napise:)
 

S84

Član
hahaha.... vikat cu mu ciro pederu :D ma zato sam ja konto zadnje odradit lumar, a prednje ove cajapi od 7km pa ako me natjera da ih skinem da ne oplacem pare sto sam dao :D
 
Član
ovaj punto mi je uvijek bio lijep
fina linija, odlicno se uklapaju i prednji i zadnji farovi
boja mu je ekstra
ma bombon :cool:
 
Član
Sad sam se tek nalozio malo da ga preradjujem, ohladio sam bio skroz....
Vjeruj da na autu kako je kupljeno nista nije odradjeno bilo.
Sad sam folije stavio ,Novitec opruge...
Ne planiram nista stavljat od spojlera mozda nazad krovni spojler al i to cu razmislit.
Svidja mi se ovakav kakav jeste.
 
Član
Fabia RS je napisao(la):
Ma sine fiat ti je ko bombona heheh al ne moze 140km/h u 3 da ga j...es p p p p p p p :)

Jesam te provozao, jesi gledo sat, jesi brojo kilometre.....jesi se cudio.. aj sad fino suti:p
 
Član
smajke je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
Ma sine fiat ti je ko bombona heheh al ne moze 140km/h u 3 da ga j...es p p p p p p p :)

Jesam te provozao, jesi gledo sat, jesi brojo kilometre.....jesi se cudio.. aj sad fino suti:p

I opet su tvoji gasovi mala maca za celexa, njemu kad dadnes auto na sat vremena, prosjecna potrosnja poraste za 3 litra :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top