Fiat Punto by Smajke

Fiat Punto by Smajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nikad u zivotu :D skidam folije mozda kad svoj stan budem imao, dotad, niko u moju spavacu sobu nece viriti :D
 
Član
Anee je napisao(la):
Smajke ne hvalis se da si skinuo folije naprijed:icon_smile: rekao sam ja kad ih ja skido svi cete vi poskidat pitanje je vremena:lol::lol:

Vidis radi tebe cu morat opet da ih stavim :)

trizex je napisao(la):
Nikad u zivotu :D skidam folije mozda kad svoj stan budem imao, dotad, niko u moju spavacu sobu nece viriti :D

Ajdin Lover boy, respect cojk nece s jednom curom da ide u srebrenik vec puna kola i zove a ja nemogu ehehehehhe
 
Član
smajke je napisao(la):
Vidis radi tebe cu morat opet da ih stavim :)

trizex je napisao(la):
Nikad u zivotu :D skidam folije mozda kad svoj stan budem imao, dotad, niko u moju spavacu sobu nece viriti :D

Ajdin Lover boy, respect cojk nece s jednom curom da ide u srebrenik vec puna kola i zove a ja nemogu ehehehehhe



Eeee, trebao si, trebao si, lom je bio, uostalom, kad samnom nije :D dijete na tuti poza i tako to :D hahahahaha
 
Član
Evo nekih novih slika
[attachment=17316][attachment=17317][attachment=17318][attachment=17319][attachment=17320][attachment=17321]
 
Član
lijep nema sta...
ne bi bilo lose ofarbati retrovizore i steke u boju auta,
i staviti stopke od mk2 redizajna.
 
Član
Uskoro postavicu spojler na krov

[attachment=17339]

tu je i displej al trenutno nema DVD-a u potrazi sam

[attachment=17340]
 
Član
Bila su al skino al opet cu da stavim prvo bolje izgleda drugo kad imaju folije niko ne vidi s kim si sta si.....

Imam ponudu da zamijenim da dam opruge i amortizere svoje za gevinde, al ja mislim da je to pretvrdo za nase puteve...kod mene samo sportske novitec opruge pa auto skace ko budala, mogu mislit kako bi bilo sa gevinde
 
Član
kolko je para ovo?

Deyo je napisao(la):
Ovaj je extra...

49147


Pitaj tepSIJU kako je na gewindama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top