Fiat Punto by Smajke

Fiat Punto by Smajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cuj htio drug uzeti a nemas kontakta, pa kako ga mislis kontaktirati ako nemas kontakt podataka :icon_rolleyes:
 
N

nenad

Auto se nije prodalo do sada jer je lik zadrt, tvrdoglav i ne mozes mu objasniti neke stvari, sumnjam da ce ga ikad i prodat. On je sebi u glavi zacrto neke stvari i on se toga drzi pa makar auto istrulo na livadi :D

Brum Brum je napisao(la):
Cuj htio drug uzeti a nemas kontakta, pa kako ga mislis kontaktirati ako nemas kontakt podataka :icon_rolleyes:

Imam ja kontakt broj, dacu Smajketu kad mu bude trebalo...
 
Član
nenad je napisao(la):
Auto se nije prodalo do sada jer je lik zadrt, tvrdoglav i ne mozes mu objasniti neke stvari, sumnjam da ce ga ikad i prodat. On je sebi u glavi zacrto neke stvari i on se toga drzi pa makar auto istrulo na livadi :D

pa dajte kontakte svi znate sve o autu a ne znate broj tel i slicno mislim nidje veze!
 
Početnik
hha ovo je onaj Nenade sto sam te ja vodio..MA prodaje covjek i sam motor i mjenjac i instalaciju za 600km ako se nevaram..Inace sto Nenad rece covjek je tvrdoglav do zla boga,kaze il cjelo auto ili pola auta il motor nista djelovi..Bio sam ja gore par puta gledao ga,sad ga e sakrio ispod kuce,valjda zato sto nema papira..A govorio je on nama da ga je neko htio kupiut iz Sa al ovaj nije kao mogao prevest,valjda nije smio..
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
Cuj htio drug uzeti a nemas kontakta, pa kako ga mislis kontaktirati ako nemas kontakt podataka :icon_rolleyes:

Ja sam brate u Afg tako da nisam u Tz da sam se raspitivo za kontakta, jer me nema jos neko vrijeme tamo, da imam broj lika stavio bi sto da ne, ko hoce da ga kupi nek ga kupi, nije auto jedino i nisam ti ja takav da ti krijem neke info.
Auto se uvijek moze nabaviti ako imas volju i pare za to ....
 
Član
Ev samo slike da se vidi kako majstori znaju zajebat stvar kod lakiranja, al prije nego dodjem bit ce sredjeno sve.
Reklamacija naravno :)

 
Član
Ne cini ti se drug :) Hauba i blatobran nidje veze, a zadnji rubovi i polustranica ispalo ok, a ista farba isto sve....
Uglavnom ce da farba ponovo, samo nisam imo vremena ostalo mi par dana da idem nazad a trebalo mi auto...
 
Član
i u mene je isti fol na fiatu, drugacije za 10 nijansi nego sto je prije bilo, vrata samo nisam farbao i vidi se dobro razlika, danasnji lakireri, samo da iz saka ispadne..
 
Član
Ne krivite majstora bas za sve, ima veze i podloga....i meni se vidila nijansa na braniku i blatobranu, ista boja iz iste kantice samo razlika plastika-metal... :icon_rolleyes:
 
Član
Druze jel ti ovo mijenjas postepeno nijansu kola :icon_smile: E nemoj da popravlja ovo sto je uradio nego u okviru reklamacije nek odradi ono sto je ostalo ;-)
 
Član
Lik nije levat samo da se zna, garbao mi je dosta stvari dosad i sve je ispalo perfekt, al ovo stvarno je ispalo lose.
Al ako malo zagledate, ofarbane su i zadnje polustranice, posto sam radio rubove, sire felge,gume poderalo sve bilo i to sam isto odradio, tu se ne primjeti nikakva razlika fakat....
Al ovo ostalo sve je ispalo drugacije, al sve u svemu uradit ce covjek ponovo, tako da se ne sikiram za to toliko..

Samo sam postavio da se vidi da uvijek se neko moze zeznuti kada farbas auto al tu su reklamacije i naravno ako nesto nije u redu da posteno kaze e drug uradicemo ponovo ovo fakat nije dobro ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top