Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Fiat Punto 1.4 GT Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zena rece da su u oglasima najcesce oni koji su kvarljivi pa ih se vlasnici hoce rijesit,ne da ih je najvise u oglasima.

U svakom slucaju,ko voli Fiata,fin autic,ne razumijem se puno u ta auta,samo sam se jednom trko sa jednim takvim,doso iz Svabije i uzeo sam ga od dva puta oba puta,al ide autic fino kako god ,sretno ;)
 
Član
kad sam dolazio u Zivinice vidio ga prvo na benziskoj duvo si gume :D nisam znao da je tvoj :icon_smile:;)

A vidio sam ga i na SR-u fino ide :cool: a primijeti se i po zvuku da nije obicni punto :D

Posle mehanike kakve bolje felge ganjaj :icon_smile:

Imo je ljuboje one 14'' 9 jota na njima bi izgledo perverzno mislim da nisu prodate
 
Član
fino auto, vidjeo sam te na SR-u...lijepo zvuci..samo prvo sredi te sitinice pa ga onda cijepaj do poda...da ne bi jos nesto riknulo iznenada;)
 
BHT Ovisnik
odlican punto,danas bio koji minut s brumom,svaka cast na izboru,nek te sluzi kako treba sa srecom:cool:
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
-sanja- je napisao(la):
vidjela sam ga u živinicama, konta se da je GT po crnim farovima al fale oznake koliko vidim..
čestitam na hrabrosti jer je punto GT "mačak u vreći" za kupnju, najviše se kvari od svih fiata i takvi su najčešće u oglasnicima, a oni koji su u top stanju, nisu na prodaju.. sretno :cool:

pod prvo neznam ja ni jednog u bih da ga neko od moje niti ko poznat da ga voza pa da se nesto kvari, svako se auto kvari ako se ne odrzava. A nadam se da si u ovoj godini vidjela vise od tri na oglasu da se prodavao, hahaha, cuj najvise ih je u oglasima, nemoj biti smijesna, pod prvo ovih auta nema ni 10 u Bih da se razumijemo.
lijep pozdrav i hvala na lijepim rijecima.

nisam znala da ih je tu tako malo, a ovo u oglasima sam mislila na Hrv.
većina ih je kod nas ubijena, kao i bravo hgt.
jedan frend je kupio gt-a i u 200-tinjak kilometara do kuće mu se rasuo motor, ne kažem da su svi u lošem stanju, ali je većina spremna za generalku..
još jednom sretno i nadam se da će te još dugo služiti puntić ;)
 
Član
ti si cini mi se prozujao pored mene i green davil-a cestom tamo prema ciljugama,odmah poslije skidanja sa magistrale,mi bili parkirani ispred prodavnice nabavljali logistiku,kad prozuja crni punto,pisti turbo ko lud.
 
Član
code: KR je napisao(la):
ti si cini mi se prozujao pored mene i green davil-a cestom tamo prema ciljugama,odmah poslije skidanja sa magistrale,mi bili parkirani ispred prodavnice nabavljali logistiku,kad prozuja crni punto,pisti turbo ko lud.

that's me :lol:


-sanja- je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
-sanja- je napisao(la):
vidjela sam ga u živinicama, konta se da je GT po crnim farovima al fale oznake koliko vidim..
čestitam na hrabrosti jer je punto GT "mačak u vreći" za kupnju, najviše se kvari od svih fiata i takvi su najčešće u oglasnicima, a oni koji su u top stanju, nisu na prodaju.. sretno :cool:

pod prvo neznam ja ni jednog u bih da ga neko od moje niti ko poznat da ga voza pa da se nesto kvari, svako se auto kvari ako se ne odrzava. A nadam se da si u ovoj godini vidjela vise od tri na oglasu da se prodavao, hahaha, cuj najvise ih je u oglasima, nemoj biti smijesna, pod prvo ovih auta nema ni 10 u Bih da se razumijemo.
lijep pozdrav i hvala na lijepim rijecima.

nisam znala da ih je tu tako malo, a ovo u oglasima sam mislila na Hrv.
većina ih je kod nas ubijena, kao i bravo hgt.
jedan frend je kupio gt-a i u 200-tinjak kilometara do kuće mu se rasuo motor, ne kažem da su svi u lošem stanju, ali je većina spremna za generalku..
još jednom sretno i nadam se da će te još dugo služiti puntić ;)

hvala drugarice;)



CoL3 je napisao(la):
odlican punto,danas bio koji minut s brumom,svaka cast na izboru,nek te sluzi kako treba sa srecom:cool:

hvala drug,;)



M A R E X je napisao(la):

pet je brzina
 
Član
Sta vidio, vozio se u njemu! :D
Fkt super ide, a od blow off-a sam se najezio. Sve pohvale i cestitke vlasniku za kojeg znam da ce ga maksimalno maziti i paziti :cool:
 
Član
Sto mu ne stavis one 16'' sto prodajes u oglasima ako su tvoje ?! :)

Predobre su one felge steta ih je onako jeftino fat, ako su tvoje stavi ih na punta :)
 
Član
_FreaK je napisao(la):
pridruzujem se cestitkama puno srece i kilometara... :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

hvala drug;)



adi187 je napisao(la):
Sto mu ne stavis one 16'' sto prodajes u oglasima ako su tvoje ?! :)

Predobre su one felge steta ih je onako jeftino fat, ako su tvoje stavi ih na punta :)

ma imam dva para felgi za prodati, jer sam trenutno dekintiran, hocu servis da radim na autu.

A 16-ke nebi nikad stavio na svoje auto, puno je to za puntica, 15-ka je mjera, ice abd nesto drugo, plus slikove da nadjem za trke.
 
Član
K'o sto vec rekoh, nek je sa srecom. Ako bude trebalo kakvih njemu specificnih dijelova, javi se ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top