Fiat Bravo

Fiat Bravo

Član
istina je što kaže elmir, evo npr u hrvatskoj mi je skroz ok za voziti, čim odem u brčko samo čekam da nešto otpadne :D
 
Član
evo ipak je folija presudila, pošto se Erol aka erol_brcak opasno bacio na lijepljenje u karbon i mat sve što mu dođe pod ruku, svidjelo mi se i tako smo nabavili foliju i krenuli u akciju, na početku sam bila skeptik kako će ispasti ali sad sam prezadovoljna, super odrađeno i super izgleda :) kad mi završi masku bit će boljih fotkica, evo nekoliko od danas

ss120620111478.jpg


ss120620111487.jpg


ss120620111490.jpg


ss120620111483.jpg


ss120620111489.jpg
 
Član
koliko vas je folija izasla? ja kontam ovo uraditi na krovu posto krov nisam farbao kad sam auto ono lupio a krov je sav izblijedio, matirao, valjda od sunca, boja se ishabala, pa da vidim isplatili mi se kad sracunam, jeli bolj farbat ili carbon, aaaa i ako bi me kakav prijenos uhvatio i haubu bi, nezz kako bi stajao carbon na sivu boju ali probao bi, lahko je skinuti, ha ya..
 
Član
elmir je napisao(la):
koliko vas je folija izasla? ja kontam ovo uraditi na krovu posto krov nisam farbao kad sam auto ono lupio a krov je sav izblijedio, matirao, valjda od sunca, boja se ishabala, pa da vidim isplatili mi se kad sracunam, jeli bolj farbat ili carbon, aaaa i ako bi me kakav prijenos uhvatio i haubu bi, nezz kako bi stajao carbon na sivu boju ali probao bi, lahko je skinuti, ha ya..

isto pitanje, ni ja nisam zadovoljan sjajom mog krova....

btw. ispalo odlicno sad je laksi s carbonom :D
, mogla si i krov usput :cool:
 
Član
Darko GT mi je prodao po 40KM kvadrat, a trebalo mi je dva za haubu, još računaj da nisi Erolova cura pa ti treba još toliko da ti netko zalijepi :D
 
Član
Pa mogo si je u Fiatu ofarbati... al nije ni ovo lose, samo kad skines felge, bices u problemima sa stylingom
 
pa realno i jes tako, 80 km za materijal i neka standard tarifa koliko uzimaju za lijepljenje haube je 50ak marki.

Ja se jos uvijek ucim, a i cura mi je neka :D pa je naravno dzaba, nisam bas zadovoljan kako je ispalo, al to je zato sto sam perfekcionista teski, eto musterija je zadovoljna i to je valjda najbitnije :cool:
 
Top