Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT

ArminM je napisao(la):
fino si ga ucaklio:icon_smile:

Hvala drug, moglo je sigurno i bolje ali nije lose za prvi put;) Mislim da bi bio dobar fazon da poliram ceo motor tj ceo poklopac ventila...
 
RE: Fiat Bravo HGT

Cijelo deklo il nista, mani soft-a, deri jagodice :cool:

nego sinoc mi Sale donese volan, bogte sta je vlasnik bivsi radio, zvako onaj dio :D al dobro, moce se ono presvuc fino ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

erol_brcak je napisao(la):
Cijelo deklo il nista, mani soft-a, deri jagodice :cool:

nego sinoc mi Sale donese volan, bogte sta je vlasnik bivsi radio, zvako onaj dio :D al dobro, moce se ono presvuc fino ;)

Jbg, nzm sta je radio ali je samo onaj deo unistio, mora da ga je grickao kad je bio gladan:icon_biggrin: Presvuci to lepo i ima da bude extra;)

A za deklo, to cu polako necu da zurim zao mi je da menjam opet dihtung dekla jer sam stavio nov pre par dana :)


P.S. Kad smo vec kod volana stavljen je fabricki od HGT-a, kozni trokraki, ovako sad izgleda enterijer i nece se vise nista menjati:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Mijenjaj ovu rucicu mjenjaca,gadna je,kao glava papagaja:D drug ima 1,2 16v trofeo i rucica je mnogo gotivnije odradjena.
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

vladica85 je napisao(la):
Mijenjaj ovu rucicu mjenjaca,gadna je,kao glava papagaja:D drug ima 1,2 16v trofeo i rucica je mnogo gotivnije odradjena.

Mogu ovakvu koznu da stavim samo je malo izguljena, ali nije strasno, videcu koja se bolje uklapa...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

još samo malo prizemljiti i to je to :cool:
a kao što vidiš volan koji si imao u HGT-u je već Erol posvojio, nisam ga uspjela ni kući odnijeti :D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

-sanja- je napisao(la):
još samo malo prizemljiti i to je to :cool:
a kao što vidiš volan koji si imao u HGT-u je već Erol posvojio, nisam ga uspjela ni kući odnijeti :D

Hahaha...znaci prisvojio, ako ,ako... :)

Sto se tice spustanja, imam extra kombinaciju za zute opruge, nzm koliko spustaju ali od prilike je malo nize nego sad, mislim da je to taman...A i farovi od maree prvom prilikom obavezno :)
 
RE: Fiat Bravo HGT

Jesam prisvojio, al sam ti dao onaj iz Honde nazad, odnosno dajem ti, al tebi mrsko jedan dan da ti skinemo taj i namikarimo ovaj, lijeno pa et :)

Sto se tice tvog Brava, jebje brate posto Sanjin gledam skoro svaki dan, moram ti rec da ganjas 17ke, perverzija kako mu dobro stoje, ovo je jednostavno malo :D doduse kad spustis pricat cemo :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Planirao sam na 16 da predjem, ali 17 je mnogo za mene tako da od toga nema nista...Prvo jos neke sitnice da sredim pa to sa sledecu sezonu :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

ljepse sto jest jest, ako smijem da ti predlozim, malo je zahtjevnije odradit ali vjerujem da bi bilo odlicno, kada budes u prilici, ova macija oka da sklonis sa karambolke, mislim da bi izgledalo samo tako;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

eto me za 20ak dana s brusilicom da ga malo upristojimo, da nije vise kao dzip :D
 
Početnik
RE: Fiat Bravo HGT

trizex je napisao(la):
eto me za 20ak dana s brusilicom da ga malo upristojimo, da nije vise kao dzip :D

Znaci flexoni opruge kao i kod mene :D


@dellas:hgt mi se svidja pravo i mnogo je ljepse bez oznaka ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top