Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

nisam odustao al za sad ne mogu, a i uzeo bih samo od lancie dedre ili delte jer nema prepravki.
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Mislim da nema neke razlike u pogonu izmedju Dedre i Prisme, Delta je vec druga prica :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

sad za sad odustao sam od pogona 4x4, motor spakovan sve na njemu urađeno, spojen mjenjac i sve sitnice. Sutra abd ide u auto.
 
Legend
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

eh ev.. da pokazemo sta je radjeno danas :)

drug alden i ja danas smo ubacivali motor u bravasa..

ovakog smo ga zatekli kad smo dosli:


pa je onda ovo:


trebalo da stane ovdje:


idemo dalje.. postupak je bio sljedeci, da dignemo auto u podvucemo motor u motorni prostor i onda samo spustimo auto i skopcamo ga..



udji slobodnoooooooooooo :cool:



usao :D


pa brljo


pa jos malo motora..


eh sad.. u ovom polozaju je motor pravilno postavljen, medjutim sa svake strane je falilo da ubodemo nosace :D



knacno..


motor u bravasu ;)


nastavit ce se..

 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

konacno je inn al smo se smrzli danas i namucio nas je kvalitetno jer je sve stalo u mm.
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Svaka cast,treba imati hebene volje pa raditi ovo na ovakom minusu,svaka cast momci ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

jeste stavljali druge nosace ili ste zadrzali one koje su koristene na prethodnom motoru koji je pretpostavljam puno laksi od ubacenog?
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Koristeni su novi nosaci od 2.0 20vt, nosaci od starog motora su skinuti, nista se od starog motora ne koristi, sve ide od novog,,,,
 

IGY

Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

svaka cast
vidim i zadnja karambolka se konacno namontirala, i mogu ti reci da super izgleda
a tek motor :cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Dobar posao momci, svaka cast ! , i nadam se da je bilo ugodno raditi na - 10 :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top