Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Vala i nije bas "sitnica" promijeniti sistem pedala s sajli na hidrauliku, pa da je to posao od 20 min, treba komplet nosac pedala ukljucujuci i njih skinuti, zamijeniti, postaviti primarni cilindar na pedale, izvuci metalno crijevo kroz firewall do sekundarnog cilindra na mjenjacu (garant je radi ovog crijeva i morao skinuti abs).
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

druze koliko si platio farove?
[attachment=12303]
mislio sam uopsteno da je zeznuto kad hoces do neceg da dodjes moras sve rastaviti. kod mene je JTD motor pa je ogroman ne mozes prici nicemu kad nesto mjenjas od dijelova... a bome ste ga vi rastavili kao fabrika koja ga je napravila...:cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Nisam samo papucice zamjenio nego sve i nosace papucica a to je ujedno i nosaf volana, pa je zbog toga sve moralo vani jer sam sve kupio od brava hgt, kod mene bile jbm sajle. Farove sam kupio davno vise se i ne sjecam cijene. Ko god se upusti i mijenjanje motora u bilo kojem auto svaka mu cast ovo je rupa bez dna, samo izvlaci pare i kad pomislis da si sve kupio fali nes.
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Znam, imam i JTD pred zgradom, bas je sepet za bilo sta, em ga natrpali, em sve "njakim" plastikama pokriveno.... :D

A ne radim ja ovog Brava s Aldenom, samo znam tematiku, skoro sam sebi radio isto na jednom fiJatu....

@Marin, ne znam odakle si, u okolini TZ ti mogu oko 150 km komad nabaviti nove ove farove....
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

emirEX_sa je napisao(la):
ako hoces jos preciznije po toj cijeni ih ima uzeti u Velas-u Sarajevo

hvala na inf. joj kako ce vas bravo kostati zivaca i zivaca... a naravno i para... ali bice vrh vrhova...
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

jebote ... vidi dukserice u ovoga sto drzi far neka je proda moze kupit nove opruge ventila :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Cini mi se da si odustao od ideje za 4x4, ako nisi, u superoglasima se prodaje jedna Prizma 4x4 za 650 KM.
Al to prebaciti nije jednostavno ni jeftino, a posla pravo puno ima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top