Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Ako misli raditi 4x4, onda bolje da ga sad uradi, dok jos ima volje. Kad sve sastavi, pa ponovo ajd sve rastavi, pa rezi, ovo ono, previse posla. Ovako uradi i onda lagano usavrsava s vremenom i ima jedan potpuno orginalan Bravo.
 
Početnik
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Sta ti je sa ovim krakom na vozacevoj strani ??? Fin je ovo udarac bio a neko je to na kraju i dobro sfuserio. Jesi razmisljao da i to malo pokusas srediti dok je motor vani ???

f_16m_e728330.jpg
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

turbina je napisao(la):
Sta ti je sa ovim krakom na vozacevoj strani ??? Fin je ovo udarac bio a neko je to na kraju i dobro sfuserio. Jesi razmisljao da i to malo pokusas srediti dok je motor vani ???

f_16m_e728330.jpg

Nemam porebe dirati jer su krakovi ok, kad sam radio izvlacenje obrva provjerio sam u redu su samo je malo ruzno povareno al mi ne smeta imam drugih stvari za radit.
 
Početnik
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

prijatelju odlican projekat svaka cast zadovoljstvo mi je pratiti ovakvo nesto,bas odlican si:cool:
jedno pitanje molim te ako ti nije tesko da mi kazes a moze i na pp jel stari 1,6 16v na prodaju i koliko para.
hvala i samo naprijed
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

JOj je dobar koji ce btiti brzi ovaj ili od tepsije. koji ce brze se moci voziti.
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

4D56 je napisao(la):
prijatelju odlican projekat svaka cast zadovoljstvo mi je pratiti ovakvo nesto,bas odlican si:cool:
jedno pitanje molim te ako ti nije tesko da mi kazes a moze i na pp jel stari 1,6 16v na prodaju i koliko para.
hvala i samo naprijed

Motor se prodaje,a evo i teme :

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=13576
 
Početnik
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

schumi fala ali vidi jednu stvar (sad moram spamovat) moja poruka objavljenja: Yesterday 06:55 PM
aldenov oglas: Yesterday 08:00 PM tako da smo alden i ja u pp komunikaciji ne brini hvala na brigama
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Alden_SA je napisao(la):
U protekla dva dana se sarafalo. Skinuta kompletna instrunebt tabla i svi nosaci, sve da bi se moglo prici zamjeni nosaca volana na kome se nalaze i papucice jer su bile na sajle a stavljene nove hidraulicne, ovo se moralo uraditi prije ubacivanja motora jer je pristup svemu ogranicen.
Skinuta inst. tabla i nosaci:

f_1m_72f662c.jpg


Sa druge strane se morao skinuti abs da bi se sve moglo zamjeniti.

f_2m_e419be6.jpg


Nakon zamjene nosaca montirane nove papucice, vracen abs, skinuta sva ona ruzna zelena izolir traka i poceti svi kablovi da se urade fino novom trakom.
 
Legend
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

odlicno brljo
samo naprijed..
joj sta ti je fiat, da promjenis sajlu, komplet auto rastavis :D

salim se, sve to ima svoje prednosti i mane, koliko puta si ga rastavljao, mislim da zmireci znas vise sve :)
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

emirEX_sa je napisao(la):
Alden_SA je napisao(la):
U protekla dva dana se sarafalo. Skinuta kompletna instrunebt tabla i svi nosaci, sve da bi se moglo prici zamjeni nosaca volana na kome se nalaze i papucice jer su bile na sajle a stavljene nove hidraulicne, ovo se moralo uraditi prije ubacivanja motora jer je pristup svemu ogranicen.
Skinuta inst. tabla i nosaci:

f_1m_72f662c.jpg


Sa druge strane se morao skinuti abs da bi se sve moglo zamjeniti.

f_2m_e419be6.jpg


Nakon zamjene nosaca montirane nove papucice, vracen abs, skinuta sva ona ruzna zelena izolir traka i poceti svi kablovi da se urade fino novom trakom.

super druze, samo je jebada fiata moras cijelog rastaviti da dodjes do nekih djelica...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top