Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bravo Projekat

Motor izvađen, sve ocisceno i ofarbano, nesto u boju auta nes u mat crnu. Poslije bajrama nastavak radova.

Skidanje motora.
f_1m_68d19e4.jpg

f_11m_0e65450.jpg


Motor vani.
f_12m_27365cf.jpg


Gdje je nekad bio motoric.
f_13m_415dd57.jpg


Smirglanje i ciscenje motornog prostora,priprema za farbanje.
f_14m_3fbb725.jpg


Farbanje i konacni izgled.
Kile u akciji.
f_15m_2e5ca02.jpg

f_16m_e728330.jpg

f_17m_1256978.jpg


Hvala Kile i Dilfa.
f_18m_5a35239.jpg

f_19m_ed5ddbb.jpg


edit by emirEX_sa: smanjio sam ti slike na 800x600
 
Početnik
RE: Bravo Projekat

jel fadil donosio kafu vodu i sokove? :p extra projekat samo naprijed i svu srecu zelim ,)
 
Član
RE: Bravo Projekat

Extra,svaka cast,ali imam jednu primjedbu,ziv bio skidaj onu izolir traku,ovu zuto-zelenu,u svakoj boljoj radnji za elektro opremu ima se uzeti tessa traka,koja je bas namjenjena za auto instalaciju;)
 
Član
RE: Bravo Projekat

Sto se spreja tice pravljena je boja auta i tim sprejom a kasnije lakom smo sve ofarbali. A traka je stara instalacija, i sve se radi od pocetka tako da ce ta traka ici vani kao i dio instalacije jer ide druga instalacija.
 
Legend
RE: Bravo Projekat

svaka cast momci , fino ste to odradili,.....za bajram se natrpajte dobro ,poslije je znaci nastavak....heheh
 
Član
RE: Bravo Projekat

...ostao sam bezzz texta...dok sam gledao projekat proshlo mi je hiljade i hiljade misli kroz glavu..ali ovo je zbilja projekat kao u snu..i sve je bash super...svaka vam chast...najvishe srece vam zelim u nastavku radova...neobracajte paznju na loshe komentare..to je iz ljubomore..jer ovaj projekat je vrh vrhova...lijep pozz
 
Član
RE: Bravo Projekat

ma jarane ev ja porucujem nesto "NEK CRKNU DUSMANI!!!!!" stvarno je ovo odlicno aaaaaaaaaa jesi strojku napravio stvarno.. priznajem malo sam ljubomoran sto ja nemam prilike da nesto tako od svog napravim li ovo je ljubomora u pozitivnom smislu;) eee nije to djaba fiJat.. samo naprijed! svaka cast!
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Posto sam vec u vellikom belaju pa razmisljam da mozda idem do maximuma.

Zna li tko gdje ima na otpadu ili neko od raje mozda karamboliranu dedru ili deltu, trebao bi mi pogon 4x4, odgovara na ovaj motor sa lance dedre ili delte....
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Alden_SA je napisao(la):
Posto sam vec u vellikom belaju pa razmisljam da mozda idem do maximuma.

Zna li tko gdje ima na otpadu ili neko od raje mozda karamboliranu dedru ili deltu, trebao bi mi pogon 4x4, odgovara na ovaj motor sa lance dedre ili delte....

Sutra cu ja vidjeti s komsijom on radi sa talijanima,pa mozda on ima ili zna gdje se ima vidjeti;):icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Aldene tu treba boga oca izmijenjati, sve skoro sto si kupio od pogona dosada ce ti biti uzaludno, da ne pominjem da ces mijenjat opet citav zadnji trap, dzaba ti sve ono od 147-ice, drzi se zadatog zasada, mozes dodati 4x4 nekada poslije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top