Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bravo Projekat

Auuu burazeru, e OVO je prava stvar, sad je tek projekat :D nek je sa srecom, da zarezi sto prije :icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Bravo Projekat

vidi sto mu djavo nije dao mira da suti jos malkice :icon_smile:
ima da ga pocnemo cim prvi padne :cool::cool::cool::cool:
 
RE: Bravo Projekat

jarane svaka cast fiat je nema dalje plafon sve sam detaljno pregledao za divno cudo i imam adsl pa mi brze otvara slike autic je neezzz fkt prejak sto se izgleda tice nema dalje ovi sto daju nekakve komentare trebo bi ovo trebo bi ono pusti radis ga sam i svaka ti cast samo tako nastavi al sad kad sam motor vidio koji je joooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjj pa ima da "KIDA GLAVE" :) nezz sretno sa daljim radovima ne osvrci se na gluposti i radi po svmo RESPECT i svak cast fiat je nema dalje SRETNOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
RE: Bravo Projekat

svaka cast na projektu i sve pohvale za odabir masine koja ce unutra....sretno s ugradnjom......pozz
 
Član
RE: Bravo Projekat

fini oni brojevi na motoru:lol:
mogu mislit kak ide
sto se auta,tj izgleda tice,svaki komentar je suvisan,nisam fan fiata,al ovog bi svako ziv pozelio...sto se mehanike tice,i tu napredujes izgleda,i to zestoko...valja ti sad cesce gume kupovat:lol:
 
Član
RE: Bravo Projekat

hvala ima jos posla al se napreduje. Kolektor ima samo sam ga skinuo al mi fali turbina ijos nekih cuda al nabavit ce se sve.
 
Član
RE: Bravo Projekat

Alden_SA je napisao(la):
Stiglo zlo :twisted: :twisted: :twisted:

fp40mp.jpg


slijedi nastavak...

It's a MONSTER aaaa :icon_twisted: :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top