Fiat 126 1.8 16v refresh by AK OTOK

Fiat 126 1.8 16v refresh by AK OTOK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nove slike kako napreduju radovi...
2v7t2sm.jpg
[/img]
21abzhf.jpg
[/img]
25iot8k.jpg
[/img]
2ih6wk5.jpg
[/img]

boja...(slikano mobitelom pa je malo losija slika)
23sj1jc.jpg
[/img]
 
Član
sve ok ali reci mi koliko je sigurno ovo auto jer s njim ce te postizati extremno velike izlazne brzine na 402 metra. zadnja vuca, mal osovinski razmak, koliko mogu vidjeti auto previse klize prilikom starta. nakon svega nabrojanog daleko ce te ici preko 200 km/h na 402 izlazne brzine a to je strasno brzo s ovakvim autom.

po meni nije samo fazon nabacit konja, kovanih stvari i nitra kao ovdje, pazite malo i na sebe, Safety First.

sretno u projektu dalje
 
Član
e tepsija mislim da grijesis sto se tice izlazne brzine nije joj velika al zato start kao mala formula.vozio sam se u njoj i mogu ti reci strasno izgleda al staje kao luda!
pozdravw basta!
 
Član
ako bude (a hoce kako je pocelo) isao ispod 13sec onda nisam puno pogrijesio oko izlazne brzine... to da staje ne sumnjam al opet mi ne ulijeva osjecaj sigurnosti, jos taj motor tik iza ledja ludnica...
da me tko ne shvati pogresno ovdje, samo skrecem paznju na sigurnost prvo.
neosporivo je da auto ide, i treba ici :)
 
Član
@ basta-pa i ti drug sam znas koja je boja dobra da puno neoteza auto;);)

@ tepsija-ma to za sigurnost stoji,ali kad idem sa slikovima slajdra skroz malo,nije toliko komplicirana za vozit na ravnom (ako znas kako) npr.tamo u zivinicama nemogu voziti ni 16 klasu jer bi odskakutala u publiku:lol: i sam znas kako ti je voziti tamo za razliku od drugih trka...ali ima i jos vecih ludjaka pogledaj

http://www.youtube.com/watch?v=TEGpIY5AXIs

@ spico-e drug,inspirirani videom:icon_cry::lol:
 
Član
Pegla je DRAMA ;) prijasnji vlasnik je bio Dario Mazalovic iz ZU :icon_smile: u Modrici 2007 (kad je uzela VektruST)je imala vrijeme 14.18.. i morao je odustati jer mu je bilo puklo crijevo od ulja.
a doobro se sjecam tog home made NITRA kad je bio u crvenom kecu (naljepnica A3M na zadnjoh sajbi) kod brata mu Drazena :cool:

drug samo lagano i sa srecom u daljnjem projektu ;)
 
Član
;);)napola gotov proizvod;);)

voapnq.jpg
[/img]
2sbpvo4.jpg
[/img]
2cdfhah.jpg
[/img]
2v1uhle.jpg
[/img]
34jeyhg.jpg
[/img]
qyh2kx.jpg
[/img]
2s7c477.jpg
[/img]
xqdkyd.jpg
[/img]
161f5gw.jpg
[/img]
20gfbe9.jpg
[/img]

:icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top