Ferrari FF - najsnažniji četvorosjed svih vremena

Ferrari FF - najsnažniji četvorosjed svih vremena

Član
Ja nemam nista protiv tih komentara "ne valja", ako za njih imaju opravdanje. Znaci ako ce mi neko uz to nevalja, objasniti i nekim argumentima zasto nevalja.

Al toga ovdje fali...
 
VR6Boki je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Ako je Panamera ružna, ovo je ružnije jedno 10 puta. Ako ovaj izgled potpisuje slavni Pinifarina onda je svijet stvarno otišao u racku. :D

Ovo je i dalje umjetnicko djelo za jednu Panameru :D

Misliš :icon_question: :D

Igy: kada bi svi raspravljali samo o onome šta voze, slobodno bi mogli zatvorit ovaj forum što se tiče broja tema i novosti, tako da....

A ako netko traži argument zašto je ovaj Ferrari ružan treba pogledati samo prethodnike i sve će biti jasno:


ferrari456gt.jpg


ferrari612scaglieti.jpg


Ferrari-FF_1V.jpg
 
Član
Niko ne kaze da je najljepsi Ferrari. A sto se tice ovog Ferrarija, bocna linija mu je malo diskutabilna, ostatak je fin.

Za razliku od toga, Panamera nije nesto lijepa ni sprijeda ni straga, a posebno ne s boka...
 
Ups, ja tek sad skonta da ovaj Ferrari nije 4 door :D

Svejedno, s boka mi je bezvezan, ovi prethodnici sto je Porschefan postavio su skroz druga prica.
 
Član
zar se niko ne pita da to nije mozda zbog putnika na zadnjem sjedistu...cemu zadnje sjediste ako mozes samo dijete do 7 godina staviti
 
612 ima nazad 2 normalna sjedala, nisu kao u S-klasi ali su sasvim dovoljna i za odrasle putnike.
To nije opravdanje za ovaka izgled njegovog nasljednika.
Opet ide ono, o ukusima se ne raspravlja, ali meni osobno je preružan.
 
Član
mogli su jos 20 cm :D
meni je naprijed odlicno auto.. do B stuba... ovo poslije, kao da je sasvim neko drugo auto..
 
Član
Meni je FF sasvim ok.
Ne vidim kako se moze porediti sa aston martinom kad ovaj ima samo dvoja vrata. Govoriti o konkurentima u klasi danas je nazahvalno jer su prije bile 3-4 klase auta a sad ih je 20-30, svako auto je skoro klasa za sebe.
Ferrari ne kopira proslost, nego trazi nove smjerove u dizajnu. Ok, lici profilom dosta na Z3,ali je daleko od njega. Dovoljno je reci pininfarina i sve je jasno.
Ružan......, daleko od toga
Drugaciji...., to da.
 
Top