Ferrari bi Alonsa i Kubicu

Ferrari bi Alonsa i Kubicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
alonso-kubica-gl.jpg


Ugovori Kimija Raikkonena i Felipea Masse s Ferrarijem traju do kraja sljedeće sezone, a već sad su krenule glasine o željama Scuderije da za 2010. u svoje redove dovedu Alonsa i Kubicu…

Nakon svršetka priče s Kimijem i Felipeom, uzevši u obzir čvrst položaj Lewisa Hamiltona u McLarenu, spajanjem Alonsa i Kubice u Maranellu Ferrari bi dobio zastrašujuće jaku momčad. Alonso se već dva puta potvrdio osvajanjem titule svjetskog prvaka, s time da je oba puta nadmašio najvećeg od najvećih, Michaela Schumachera. Kubica se iz utrke u utrku dokazuje kao vozač čije vrijeme tek dolazi.

S druge strane, Raikkonen je nedavno najavio kako će karijeru okončati upravo u Ferrariju, a odluku o eventualnom produženju vjernosti donijet će kada za to dođe vrijeme. S nestalnim Massom raskid veze bit će zasigurno nešto lakši. Ipak, za sada je još premalo informacija kako bi ova priča bila nešto više od puke želje nekog Ferrarijevog navijača, ali itekako dobro zvuči…
 
Početnik
s time da je oba puta nadmašio najvećeg od najvećih, Michaela Schumachera.
Ko ovu glupost izvali?? Nadmasio Sumahera,ali sa klimavim bolidom, lol. Ne znam ja ko je harao na prvim testiranjima bez trakcije, a nakon skoro godinu dana pauze.Osvoji titulu i misli da je uhvatio Boga za bradu..Jedino mi se svidja Alonsov stil voznje, i nista drugo..ali mislim da bi dobro legao Ferrariju, iako na prvi pogled to djeluje malo neobicno..
 
Član
daj ba covjece uzeo je titulu dvije sezone dok je vozio Schumaher...to su htjeli da kazu...i nadmasio ga je...a to kakav je imo Schumaher bolid nije vazno...
ako cemo tako, kakve su onda bolide imali ostali kad je Schumaher uzeo 7 titula...onda su i ostali imali "klimave" (kako ti kazes) bolide...
 
Početnik
Zna se ko su u svijetu F1 bili i Senna i Michael..nema tu puno da se prica..niko od nas nije dovoljno kompetentan za takvo nesto..a ove bebe, Alonso, Kimi, i onaj degenerik Hamilton - trebaju jos puno, puno pure pojesti da bi mogli uopste da se svrstavaju u istu klasu vozaca sa ovom dvojicom..7 titula je palo sa neba..i najbrzi refleks na svijetu je pao sa neba..i titulu ''kisni covjek'' su donijeli vanzemaljci..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top