Felge za MK 2

Felge za MK 2

Član
konto sam stavit 15-ke pa me zanima mogu li mu, s tim da nestavljam nikakve distancere... a za spustanje sam naso neke dobre opruge koje spuste jedno 3-4 cm... pa oceli moci to tako s 15-kama, stim da ima ponekad i tereta na zadnjem sjedistu.... ajmo pomoc :icon_rolleyes:
 
Legend
nize opruge na standard amortizere je onako mekano pa moze ljuljati gore dole da malko zagrebe

al trebalo bi ici bez problema , kako stefan kaze 195 45 do 50 , i ako ET felge nije ispod 30
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
Ma, na mk2 mogu i 17ke sa poprilicno velikim ETom..

mah dosta su mi 15 ima su to ponekad malo poslica za obavit a i bojim se da nece sta stradat od jos vecih, her i ove 15 mi mozda izgledaju velike :icon_smile:
 
Član
NE MOZE ovo nikako!! Nemoj da bi stavljao, sjebace ti lezajeve, ubi to auto, 14ke su mjera ;)
 
Član
te 15-ke ce me iazci pojeftino sto ocu uzeti, a na 14 nisam jos naletio jer cce biti sigfurno skuplje od ovih 15-ki... pa sta sad da radim, neki kazu moze, ewo ti sad ne, da nestavljam.. :icon_confused:
 
Legend
kod mene su na golfu 15 7j et35 sa profilom gume 195 50 i malo je spusten i imam u planu jos da ga spustim i nemam nikakvih problema;)
 
Član
ja na svom kecu sam imao 2 godine 15 195/50 profil ,nikad nije otisao lezaj, a silovo sam mu dusu :) , puta prosao sve i svasta od asfalta do traktorskog puta (mada cim sa kupio auto bio jeklasican izgled u losem stanju nazad lezajevi pa sam promjenio lezajeve i kupio SKF-ove i no problemoss,), kugle i krajnice su stradardni problem kod auta u bih zbog losih puteva i to je normala mijenjati
 
Top