Felge, prenizak ET, prekratki brezoni

Felge, prenizak ET, prekratki brezoni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako, juce mi je Saleo doguro BBS-ice od Pukija, al kad sam ih kreno montirat da vidim kako jel cuce, prvi problme, strce previse, et12, ok ajde dalje, krenu da zasarafim fele, jes vraga, prekratki brezoni, ne mogu matice ni za jedan krug okrenut.

Evo slike da bude jasnije:


220420111297.jpg

By erol_brcak at 2011-04-22

Izbacene su bas mnogo

220420111292.jpg

By erol_brcak at 2011-04-22

Eh sad, trebam savjet, posto su mi se fele stvarno uf svidjele, imam nekoliko solucija, trazim najbolju i trebam pomoc u odluci i ako ima ko neko dadatno rjesenje neka predlozi.

Prvo, duzi brezoni, ne znam ni gdje bi trazio ni koliko su love inace, sigurno da nisu jeftini, tako da to je nako losa opcija.
Drugo, sa unutrasnje strane gdje nalijeze fela na glavcinu da se skine mesa tek toliko da brezon provori da se matica moze prisarafit, time sam malo i smanjio ET, sto je dobra stvar, jer naprijed stvarno strce.
Trece, da razbusujem rupe da se matica moze ugurat unutar.

help :cool:
 
napravi adaptere sa duzim brezonima ,npr.onaj ZELA@-in jaran tokar iz mostara...mada mislim da to moze i neko kod nas da odradi... ali bolesno su siroke AJ LAJK IT ;)
 
kulj je meni sto su one siroke, nego sto ce to da kaca u voznji naveliko, i ove Intra et25 su kacale, ove ce jos vise, one su bar znale kad trap radi pa idu u negativan nagib i tako se kolko tolko uvuko pod blatobran, ove to nece, bas su izbacene strasno :)

adapter sa duzim brezonima, dont get it, taj adapter bi bio ko distancer jel sa dodatnim brezonima il? cilj je montirat felu i smanjit joj et, tako da dodatno izbacivanje ne dolazi u obzir nikako.

nekako mi razbusivanje rupa i skidanje mesa zvuci najbolje zasad
 
Član
Ako skineš mesa, koliko sam ja shvatio, povećaćeš ET, a ne smanjiti, samo ne znam koliko je to pametno?
 
ma povecat ET da, a smanjit izbacenost, lapsus ;)

ne znam ni ja kolko je pametno, zato i trazim savjete u vezi svega ;)
 
Član
druze, na tvom mjestu ne bih skidao meso ili je tanjio....time odmah stetis strukturu felge i slabis je...na tvom mjestu to ne bih radio, pogotovo sto se takmicis na 402 m :icon_confused:
 
LSD: Vidio bi ti kad natovaris jednu ebenu osobu iza, odvezes relaciju Tz-Bc, izadjes iz auta i vidis da ti je rubnjak izgrebao potpuno nove gume :/

Puki: Ne znam brate onda sta da radim, ajmo savjeti. Razbusit rupe onda?
 
Početnik
nabaci plasticne rubove,ofarabaj u jebacku boju,stavi duze brezone,okaci nekog medu nazad na karambolku i umrtvi u pod..i ja ti ljubim noge cim te prvi put vidim;)
 
Član
pa nisu brezoni raketa,stavi druge brezone,a uvuci felgu sa tim et pod blatobran mozes samo ako izvuces rubove a za to je sada kasno.
brezoni hint sarafi od glave motora
 
Hehe, trenutno takvo nesto je neostvarivo, zasto, pa prvo plasticni rubovi i njih treba napravit/kupit, drugo ne buse mi se svejeze uradjeni zadnju rubnjaci, trece cime da ubijem auto u pod, oprugama?
Da imam kesa da ispunim sve ove uslove, kunem vam se svim i svacim da bih uradio odma sad, istog trena ;)
jedino taj medo ne znam :D
 
Član
najbolje bi bilo kod tokara skinuti dio mesa i povecati et ako je toliko "debelo meso" a jes cim je tako mal et nebi toliko skodilo vjerovatno ali eto ti i puki znate kakva je situacija pa ne znam onda da je ne oslabis bas, ali onda nemoj ni busit rupe jer ce je i to takodje oslabiti sto je logicno, ne znam onda stavi duze brezone jbg
mada po mom misljenju i ne strse toliko kad bi se guma neka razvukla mislim da bi perverzno izgledalo bas e sad koliko bi kacilo ne znam ali fakat steta toliko si prizeljkivao felge i ne moze sve ni valjati odma neko razocarenje u pm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top