Farbanje plastika !?

Farbanje plastika !?

Sve je to lijepo objasnjeno... Al u mene je problem sto je plastika previse mekahna.. mislim na lajsne.. u golfa 4 odmah nisu.. al u mene jeste na passatu... i nebi se to dalo srediti.. :icon_sad: a volio bi i to da se rjesi..sve u boju auta..
 
Član
ma nemam gdje jeftinije :) svi cete se sloziti da se regularno naplacuje po 100km branik plus ove rubove nemogu proci ispod 250km ali evo dobit cu sve uradjen od momka koji zna za 130km jer smo raja ;)
 
Član
to je cijena za oba branika super ako je tvoje samo da das branike i 130 km i on ti ih vrati ofarbane :icon_smile:

black_devil je napisao(la):
Sve je to lijepo objasnjeno... Al u mene je problem sto je plastika previse mekahna.. mislim na lajsne.. u golfa 4 odmah nisu.. al u mene jeste na passatu... i nebi se to dalo srediti.. :icon_sad: a volio bi i to da se rjesi..sve u boju auta..

nema veze sto je mekana plastika, samo ako nisu od gume oni se mogu ofarbati bez problema :icon_smile:
 
Član
ja sam jos prije neki dan rekao da je ovaj RS TURBO dobar covjek,;););) iako nemam veze s ovom temom drug moram ti dati plus,svaka ti cast,svima hoces pomoc,,i meni si neki dan,zato jos jedan zasluzeni plus;););)
 
Član
RS nije samo branike vec i ove blatobrane u mat crnu sve to ce mi uradit za 130km meni kao meni i mislim da je van svake pameti da se i maltretiram a i ucim na svom autu radit za ove pare :) i hvala ti jos jednom na pomoci :D
 
Član
Tu smo da jedni drugima pomazemo :icon_smile: ja koliko mogu pomognem jer znam kako je to kad ti niko nece da pokaze niti pomogne :icon_confused: meni niko nije htio pokazati pa sam se sam morao uciti i praksati na svojim greskama ali opet ja nsiam takav :icon_smile: ja ako mogu pomoci ja pomognem koliko mogu :icon_smile:

A to za 130 km nije puno :cool: to je dzabe de ga pitaj bil i meni ofarbao :icon_twisted:
 
RS pogledaj tamo u podforumu DIY kako su uradjene one teme i tutoriali,pa i ti napravi jednu ako ti nije tesko o tome kako se farbaju ti branici i plastike,jer ovakve teme se cesto ponavljaju ;)
 
Član
Da da ponavljaju se :) mislim da bi ti dosta clanova foruma bilo zahvalno za jedan detaljan i dobar vodic :)
 
Član
Oky thx uradicu ja temu kako lakirati citavo auto aliii to cu raditi u 5-6 mjesec kad budem svoje auto komplet lakirao tako da mogu i slike ubaciti a bice jos tema. Zasada cemo samo ovu za branike i sitnice :icon_smile:
 
Legend
Dzeniii je napisao(la):
ja ti mogu samo rec da je dosta ljepse kad bi to ofarbao u boju auta te plastike,:cool:

tad bi bilo ko zelena fleka:icon_biggrin:
out samo ti furaj sto si zamislio i ima da bude odlicno;)
 
Član
NEZNAM,OVE CRNE DIJELOVE I NEKAKO MOZES SPREJEM,
ALI OVU ZELENU BI TI PREPORUCIO SPRICOM I TO SA DOBRO
URADENOM PODLOGOM ZA NAMIJENJENOM ZA PLASTIKU,
INACE POSTOJI MOGUVNOST DA CE FARBA ODPAST

A JESI LI RAZMISLJAO O TOM DA I OVE CRBNE DIELOVE
OFARBAS U BOJU?
 
Top