Farbanje felgi !?

Farbanje felgi !?

Član
Evo trazim neki vodic za poliranje srca...ali izgleda da nema :( enes mi sad dade svoj link ali to je samo falc i rubovi...
 
Član
ja sam tamo nasao rubove al to nas ne zanima :D




treba nam komplet :D


al to je j*ada izgleda
 
Član
EVo upravo mi enes pomaze savjetima :) pa jbg idemo na ho ruk jednu felgu da vidimo sta ce biti hahaha :D
 
Član
ma pusti curu i poliranje....naravno to bi dobro ispalo...al moj prijedlog za sad ti je unutra u crno krakove alu...kao sto su gti rims....:icon_smile:
 
Član
evo pricam sa budom,sa enesom i gledam neke rezultate polirani felgi...i nemogu odolit...znam da je ogroman posao..ali jbg evo ima drusto tu se javlja pomoci ce pa se bacam na taj projekat definitivno ;) bit ce slike i naravno vodic posto nema na forumu poliranje cijeli felgi :D
 
Član
eto ja sam ti rekao kad budes htio zoves me ja dolazim nosim nam piva i to ima bude ko bombona :D
 
BHT Ovisnik
neznam,kad je poliras imat ces posla oko nje,mislim morat ces uvijek pomalo ispolirat da ne potamni,a sad pitanje je kakav je aluminij i koliko ce to sjajno biti te kako ce to bez falca leći,mozda prije lakiranje
 
Član
moje misljenje da ce poliranje na ovim felgama biti perfekcija... bar sam sebi tako sliku stvorio gledajuci ih..
 
Top