farbanje felgi - gdje?!

farbanje felgi - gdje?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz,

Hoću da lakiram felge u crno ali sa crvenim rubom, pa me interesuje ko to može izvest a da je u TK, da ne idem na kraj BiH :))

 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
mirso odoh ja u off al da te pitam samo jesi ti danas bio ondje kod oš pazar sa leonom...

Vjerovatno druže, puno se krećem, a i teško je pogriješit, jedan jedini ovakav Leon hehehe :D

pioneer_09 je napisao(la):
ne znam da li ovi rade... ali provjeri http://www.autotuzla.com/ ;)

Hvala druže, nazvat ću ih sutra ;)
 
Mirso , ago ne radi felge, ja sam ishao kod njega kad sam svoje trebao farbati. Odnesi u Nipex, ja sam svoje tamo radio, bar znas sta placas, komora, profesionalci i moje su bile gotove u roku 2 dana. Pozz
 
Član
FallenAngel je napisao(la):
Mirso , ago ne radi felge, ja sam ishao kod njega kad sam svoje trebao farbati. Odnesi u Nipex, ja sam svoje tamo radio, bar znas sta placas, komora, profesionalci i moje su bile gotove u roku 2 dana. Pozz

Aha aha, u redu...koliko te je izašlo u Nipexu ako nije tajna...znam da tamo da ti kažu "dobar dan" košta 100 KM :))
 
Član
Jesi razmisljao o naljepnici po rubu umjesto farbanja? Jednostavnije je za uraditi, a mozes se i "igrati" po zelji :) BTW, kako god da uradis, SAMO krajnji ovaj obruc farbaj/lijepi, ovo "upustene" povrsine izmedju krakova ne farbaj, bila bi preeedebela linija, felga bi izgledala kao 16" :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top