facebook

facebook

Član
Upravo su srusili sajt CIA malo prije toga FBI-a...Ako budu htjeli ista sudbina ceka i FB abd...da malo ovisnici padnu krizu koji sat...nece moci objaviti nove slike sa WC-a...
 
Početnik
zAaKy je napisao(la):
Slažem se trizex, a što se tiče fb, volio bih da ga hoće srediti anonimusi, bolje bi učio, ovako se nemogu natjerati da sjednem i uzmem knjigu, samo se natjeram da sjednem, ali za kompj
:lol::lol::lol::lol::lol:

Ima dosta drugih drustvenih mreza koje postoje i odmah bi se 90% vas koji govorite da ga hoce sredit regalo na iste ;)
Medju vas spadam i ja jer jednostavno vrijeme ljepse prolazi kad se dopisujes sa dragim ti osobama
 

OmO

Član
Samo da napomenem ove koji imaju fb da ne otvaraju neke stranice "sta se desilo sa necijom curom" itd. itd. A ja mislim da svi i znate za to al eto opet da upozorim. ;)
Mnogi su otvorili i sad traze kakav dobar antivirus :D Hvala Bogu ja nisam medju njima

395614_170769216367395_100003029536211_257062_2034084461_n.jpg


Ovako to nesto izgleda
 
Član
Nee znam bas, spor jeste, to sam i ja primjetio, a dionice idu na prodaju, jel usao strah u kosti, ili je nesto drugo u pitanju.
 
Član
ja nisam na face-u oko godinu dana ebo face kao da ga nikad nije bilo da ga hoce srusiti:icon_twisted:
 
Top