Facebook down !

Facebook down !

Član
sjecate li se epizode Nadrealistaa - (ajd samo provjeri radi li mi svjetlo) Raddiii ne radiii radii ne radiii ... i ode iza coskaa, hahaha - ispravite me ako sta pogrijesim, relativno sam nov na forumu !
eeh isti nam je slucaj sa FB.om
 
Član
admir jahic je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
nebi li pao ovaj face da ponovo ckepi u grad izadju :)

moj ti frendu kako ce izac sa nama ckepi vazda bazdi alkohol iz nas:lol:

:lol::lol::lol: vadis li ti taj alkohol ikad iz usta? :lol::lol::lol:

vadim u Hospitalu na ispumpavanju svaki vikend eventualno nekad radnim danima i to je sve :lol:

pa dobro nije to puno cesto. jos uvijek se ne moze reci da si alkoholicar! :lol::lol:

:icon_exclaim::icon_exclaim::spam::spam::spam::spam::spam::spam:
 
bmwscaner je napisao(la):
nisam majkemi veceras 6 piva popio okle ce bazdit :O

i ja 3-4 klipace puko i kerini na bortaNJE
ps sutra idemo u grude po felgu ...

ado_d je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
nebi li pao ovaj face da ponovo ckepi u grad izadju :)

moj ti frendu kako ce izac sa nama ckepi vazda bazdi alkohol iz nas:lol:

:lol::lol::lol: vadis li ti taj alkohol ikad iz usta? :lol::lol::lol:

vadim u Hospitalu na ispumpavanju svaki vikend eventualno nekad radnim danima i to je sve :lol:

pa dobro nije to puno cesto. jos uvijek se ne moze reci da si alkoholicar! :lol::lol:

:icon_exclaim::icon_exclaim::spam::spam::spam::spam::spam::spam:

Tako se kaze suti bolan ...:icon_question::icon_question::lol::lol::lol:
 
Član
oj adma sto te vrijedja. ako se za tebe ne moze reci da si alkos, za koga to onda moze :D ocito da ado nije upoznat sa tvojom karijerom hehehe :D

a fb proradio, nesto kratko je stekalo, pa nije radilo, sad lafo opet radi. jebat ga, jedino sto sam se navukao na footbal managera na fb-u hehehe :D ostale jos dvije tekme do kraja ove sezone, nedo bog da mi i to crkne, taman kad treba pokupit pare od dolaska do polufinala lige prvaka, jos sad prelazim u visi nivo :D
 
emir_89 je napisao(la):
oj adma sto te vrijedja. ako se za tebe ne moze reci da si alkos, za koga to onda moze :D ocito da ado nije upoznat sa tvojom karijerom hehehe :D

a fb proradio, nesto kratko je stekalo, pa nije radilo, sad lafo opet radi. jebat ga, jedino sto sam se navukao na footbal managera na fb-u hehehe :D ostale jos dvije tekme do kraja ove sezone, nedo bog da mi i to crkne, taman kad treba pokupit pare od dolaska do polufinala lige prvaka, jos sad prelazim u visi nivo :D

sta igras to hodaj po kafanama ko i ja

bmwscaner je napisao(la):
adma nije alkoholicar jer alkoholicari idu na sastanke i ljecenje on je jedan obicni pijanac :)

ja idem na sastanke sa bijelim misevima ukazu mi se svake subote :lol:
 
Top