Fabricki parking senzori Fiat Stilo ???

Fabricki parking senzori Fiat Stilo ???

BHT Ovisnik
ahaa,jer sam viđao po piku,neki je lik prodavao ijedne i druge,kaze ovi s displejom ne piste,dok ovi drugi samo piste,a neki je stavljao s displejom,govori i piste,al ne udi,uzet cu ja oba pa koji se ne svidi prodat:D:D

najbolji senzor mi je u mamine jette,kuka,kad udarim u zid znam da nemoze dalje:lol::lol:
 
I da, ako ne znate vas dvoje zainteresovanih, imate na braniku fabricki predvidjene rupe za busenje upravo radi senzora, tako da se ne moze pogrijestiti, nema one od oka metode :D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
a jbt,evo taman ja se reg i na paypal:icon_evil:
sve sam obavio,kako cu ja znati onda kada ce mi doci,uglavnom mogu svratiti do banke i pitati,jel mi sad samo ostaje taj kod od 4 br. upisati ovdje gdje mi traze Confirm Credit Card i mogu furati,mislim da je to to ? znam da je bila negdje tema,pronjuskat cu,ali kako sam skontao samo mi je to ostalo
hvala :cool:

i samo jos jedno pitanje,ono je vise vezano za ovu temu,jesu li bolji ovi samo sa zvukom ili ovi sa malim ekranom,koliko je tocan ovaj ekran ?



Prije potvrde kartice sa ta 4 broja koja ti dodju kuci ako dobijas izvod mislim da mozes vec sad placati trnasakciju do cca 200 dolara...bar je meni tako bilo ;)
 
Početnik
U mene je drug trazio senzor jedan i odustao nakon sto je saznao da jedan kosta 80km tako da su kinezlije pripremljene i ovo par dana kad bude slobodan to cemo ubacit i izbacit fabricke
 
Top