Fabricki parking senzori Fiat Stilo ???

Fabricki parking senzori Fiat Stilo ???

Član
Znaci zanima me na kojem priincipu rade ovi fabricki parking senzori jel mogu ja skinut sa drugog stila pa prenijetu na svog sta sve moram skinuti od elektronike ...

Ovaj je sa full opremom uz to jos abarth :D a kod mene nije :icon_confused:

E sad jel to moguce kako prebacit il da ja uzemam one obicne kineske :lol:
ne znam mogul se ovi fabricki senzori napasat na elektroniku od kineza :icon_rolleyes:

Ista je i boja mogo bi kompletnu karambolku samo prebacit :icon_smile:

 
Član
ne znam ja sta ti sve treba, ali ako ne uzmes ti ovo ajde daj mi vise informacija, jednom momku trebaju senzori, kod njega abarth isto, al je zijanio jedan senzor:icon_biggrin:
 
Znas li kako je u Abarthu sto se tice davanja signala pri nailasku na prepreku ? Da li samo pisti ili prikazuje razmak negdje i na ekranu ? Ako pisti samo, onda po logici ide kontrolni modul za njih, jos par stvari za koje bih rekao da su plug'n'play. Opet, mozda grijesim, naci ce se neko strucniji ;)
 

IGY

Član
uzmes kineze, ima ih na ebay od 14 dolara pa gore
ja sam ovih od 14 dolara ugradio desetak do sad i svi rade besprijekorno
 
Član
Igy imas li link neki da mi posaljes moze i na privatne poruke il ovdje ;)

samo sto ja nisam registrovan e-bay moram vidjet nekog ko je pa da mi naruci :icon_smile:
 

IGY

Član
evo pa listaj :)

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1311&_nkw=car+parking+sensor&_sacat=See-All-Categories
 
Član
hvala, hvala :cool: Alaj je ovo jeftino :D povoljnije neg arizona :lol:

Kolko li dodje postarina ?! Ja mislim da je ovo dosta lakse pospajat nemas sta zeznut sa ovim fabricikim men se cini da ima posla da se napasu :icon_rolleyes:
 

IGY

Član
postarina je free :)

imas i gdje platis po par dolara postarinu ali imas i gdje je dzaba

a kopcanje prosto
znaci plus zicu sa glavnog modula kopcas na plus od rikverc svijetla, znaci da se automatski upali kad ubacis u rikverc, masu nakacis negdje gdje ti je zgodno ...

zabusis rupe u braniku, i pokopcas senzore na modul redom, ljevi u ljevi cosak desni u desni i srednje u srednje :D

razvuces displej negdje na tablu pricvrstis i miran
 
BHT Ovisnik
i ja sebi planiram uzeti senzore,sve sto nađem je oko 50km +/- , ti si igy uzimao ovako sa ebay-a,koliko se ceka dugo od narudzbe,jer bih se reg. i narucio,izađe opet dosta jeftinije
 
BHT Ovisnik
znaci nije mnogo,evo registriram se tek,kada meni treba doci u banku ili gdje taj neki kod:icon_question:
 

IGY

Član
e to je malo procedure, jbg traje cca mjesec :) dok registrujes paypal ako vec nisi imao itd

mislim da ima negdje tema na forumu gdje je sve detaljno objasnjeno oko ebay-a
 
BHT Ovisnik
a jbt,evo taman ja se reg i na paypal:icon_evil:
sve sam obavio,kako cu ja znati onda kada ce mi doci,uglavnom mogu svratiti do banke i pitati,jel mi sad samo ostaje taj kod od 4 br. upisati ovdje gdje mi traze Confirm Credit Card i mogu furati,mislim da je to to ? znam da je bila negdje tema,pronjuskat cu,ali kako sam skontao samo mi je to ostalo
hvala :cool:

i samo jos jedno pitanje,ono je vise vezano za ovu temu,jesu li bolji ovi samo sa zvukom ili ovi sa malim ekranom,koliko je tocan ovaj ekran ?
 

IGY

Član
pa svaki pisti i ima displej

pa mogu ti reci da je tacan, u slucaju da senzore fino postavis, ako ti ima negjd epuno nepokrivnego prostora cuces kad udaris jbg :lol:
 
Top