Fabia RS

Fabia RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da li kupiti
god proizv/prva reg : 2006/2007
131 ps
oprema: full +
presao 80k
20 000 KM

pouzdano znam da je normalno vozen i redovno servisiran, koristeno samo najkvalitetnije a i voznja je bila najvise na otvorenom rijetko grad, uredna servisna knjizica
 
Član
Ti to najbolje znas, auto je skoro nov za nase standarde, a i po svemu sudeci ocuvan. Eh sam skontaj jel to previse para dati za polovnu Skodu. Prvo dobro pregledaj oglase i pogledaj sta sve mozes dobiti za te pare, od Audija A4 Quattro sa 180 KS pa do raznoraznih drugih autica, starijih godinu-dvije, koji ce zasigurno manje gubiti na cijeni - a i lakse se prodati kad tad. Vidi dali ti neki od tih vise odgovara, jer danas svasta mozes dobiti za te pare. Vec ako kupujes auto na min. 5 godina, ta ocuvanost bi ti se mogla i isplatiti, a i veliki gubitak cijene neces osjetiti toliko. I cijenu probaj jos spustit dole...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ti to najbolje znas, auto je skoro nov za nase standarde, a i po svemu sudeci ocuvan. Eh sam skontaj jel to previse para dati za polovnu Skodu. Prvo dobro pregledaj oglase i pogledaj sta sve mozes dobiti za te pare, od Audija A4 Quattro sa 180 KS pa do raznoraznih drugih autica, starijih godinu-dvije, koji ce zasigurno manje gubiti na cijeni - a i lakse se prodati kad tad. Vidi dali ti neki od tih vise odgovara, jer danas svasta mozes dobiti za te pare. Vec ako kupujes auto na min. 5 godina, ta ocuvanost bi ti se mogla i isplatiti, a i veliki gubitak cijene neces osjetiti toliko. I cijenu probaj jos spustit dole...

cijena bi max mogla dole ic registraciju i put od nekih 1000 km ukupno a RS nije samo auto bila bi prva RS registrovana u BiH ovaj model, a ovo za mene nije samo auto btw i za ovo bi mi draze bilo odvojit pare za nesto nego za audija i sigurno bi bilo manje kolko tolko thx na savjetu
 
Član
Cuj ako se hoce rs-ica, onda se uzima:cool: Da je poskupa jeste, al opet meni je licno auto vrh, zujalica ali ne sa dvoja vrata:D Samo treba pogledati dobro, da nisu przene do kraja stalno.
A zar nema nijednog rs kod nas? Vidio sam crnu jednu, doduse bez tablica:D
 
Član
neznam..meni je ta rs.ica preskupa ipak.. za duplo je skuplja od obicne tdi kao kod mene..jos je kod mene elegance paket opreme..to je valjda najbolji..uzmes ovu chipnes je na 130 ..i uzmes branike i felge..i eto ti rs.ice..za 20milja..mozes golfa 5 ..passata dobrog nac..koji je za klasu veci od fabie..a ti kako oces..ta rs.ica skuplja i od novi fabia..
 
Član
Ima nekoliko RS-ica u BiH vec registrovano... :icon_biggrin:

Dvije su kupljene preko ovlastenog zastupnika, bar za koje sam ja cuo.
 
Član
Ako baš voliš taj model onda uzmi,i meni je RS uvijek bila zanimljiva ali za te pare bih uzeo ipak nešto drugo..
 
Član
U asi pitao maloprije nit je uvezena ijedna, nit se prodavala na nasem trzistu, nit je registrovana, a daleko od tog da su mogle dvije doci u bih a jos da se stedi na njihovom servisiranju pa da se ne voze u ovlasteni autoservis a jedino LIMPI ovdje razumije o cemu je rijec a ta crna je zagrebacke table desilo mu se jednom da je nest imao problema pa da je poslao tablice u hr a auto bilo u BiH dok su se cekale, a sto se tice vrata 5 vrata je a nije ni stalno przena pouzdano se zna ;)

Taaky je napisao(la):
neznam..meni je ta rs.ica preskupa ipak.. za duplo je skuplja od obicne tdi kao kod mene..jos je kod mene elegance paket opreme..to je valjda najbolji..uzmes ovu chipnes je na 130 ..i uzmes branike i felge..i eto ti rs.ice..za 20milja..mozes golfa 5 ..passata dobrog nac..koji je za klasu veci od fabie..a ti kako oces..ta rs.ica skuplja i od novi fabia..

jeste skuplja od osnovnog modela fabie i 2 paketa opreme al i najnovija fabija ima raspon bar kod nas od najobicnije 1.2 benzinca 16000 pa do sportline i tih nekih 30 000+ KM
 
Član
ivica je napisao(la):
ima rs-ica kolko oces........ah ti zastupnici nemaju pojma :icon_evil:

Mozel slika jedne crne prave RS , eto ne mora bit ni crna samo da su nase table na njoj odustajem od kupovine odma i nemojte mi ps a
 
Član
a druze neznam fakat sto postavljas na forum ,znas valjda sam jel mozes i zelis li izdvojit te pare za ovo auto ,a sto se auta tice vodis kod majstora i to je to ,sta neko ti kaze nemoj kupiti, ti nece ili kupi i ti ces kupiti ? nidje veze
 
Član
Ma ima ih druže ... jednu je prodavala auto kuća iz Brčkog (rikić prom) crna je bila 2003 godina uvezena iz švicarske bila je oko 12000 KM.

Bez obzira na sve mislim da je preskupa ,
 
Član
Bila je jedna za 12 milja, ali je trebalo jos koju milju u nju dati na popravak... ali ocuvana i novija rs je oko barem 15-tak hiljada,... 20k jeste puno, c0d14c vidi mozel jeftinije, jer realno vrijedi do 17k ako je u super stanju i bez ulaganja, sve iznad je hmm lupanje po usima. Ljudi takva auta uglavnom puno i zacijene, ali u trenutnom vremenu i stanju na trzistu, puno je brate to para;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top