Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

sto sam se zeznuo :icon_rolleyes:... pukla sajla, zapetljaja se i sve poremetila, ukljucujuci motor koji je prestao reagovat uopste... tito ne bi ponovo ustimao kako treba... kazem da se ima jedno 20 sati slobodnog vremena pa se zajebavat i cirkuzat...

snv81731.jpg


znam ljudi da su svasta radili i pokusavali, ok kada samo izleti il puknu vodilice... al kada se zapetlja, tesko se uopste moze ustimat... nece fino da zatvara... ;)

tako je kod fabije, dal namjerna greska u konstrukciji, ali mana su el podizaci, najcesce se sajle zapetljaju i komplet sistem zastopaju... a podizac se kupuje komplet u tabli sa kontrolama sajlama, el motor i ostalim glupostima... nije ni dizajnirano da se "popravlja", jer kazem ti, kada zastopa pravo, kao meni, jedino da nadjem majstora koji ima dva dana slobodna i da samo oko toga radi... komsija je tako pokusavao popravit, nosi tamo vamo, malo se pokrpi, al trokira, il zapinje, il nece do kraja, il radi sedmicu taman pocela kisa, a njemu prozor cup i dole... pukne film i uzme novo...


@mario osvjetljnje se sve radilo rucno, kakva crna kupovina, ima negdje na stranicama prije sve detaljno objasnjeno i dokumentovano :icon_smile: ugl. clan strujaze lemio diode :cool:

a sto nije zakucan, treba vas sve redom potrpat u fabiu, spustena oprugama, pa mi dole oni klinci kod tockova kace pri ruznijem silasku u neki sumarak :D... a i poprilican sam titiz, pogotovo kada treba iskesat u cugu, nema sanse da ja dam tada pare, odjednom veci iznos, jok :icon_eek: daj ako nekako moze svake sedmice da se lagano rastajem, al odjednom, tesko :lol:

onda jos sam pocetnik, tek dvije i kusur godine sa vozackom, te da se odmah zakucava auto, bilo bi neminovno xxx kacenja, nasukanja, struganja, grebanja, spadanja... bolje se ucit na oprugama i amortizerima sporckim" hahaha

kazem tko ima fabiu, zna kako je navedeno nezgodno, blatobrani visoki... a i nije mi prilaz do vikendice bio uradjen, krenuli put radit u selu, sda tuta na izborima i stali, ostavili makadam a digli stari asfalt :lol: :lol: tek nedavno zavrsili, sada bi se i moglo malo spustit, al opet onda necu moci u babino i sl. da se zavlacim :icon_sad: :lol:

a iskreno, farovi su mi prioritet, da je to naci... pa nekad kasnije, mozda jos nesto radikalnije radit, tipa gewindi ak ne ode fabka i ak bude sve ostalo kako treba
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

jesu ti motorici sranje, i to zesce:icon_mad:
i ja sam jedan iskesirao
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

Ok, kontao sam da ti je samo mehanizam otisao..on kosta 95Km kod jasmina...bez lima, i motorica, al zlu ne trebalo :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

A sto ti šljašti ovo osvjetljenje tablice :D:cool:

Dobar stroj :icon_smile: Samo skup taj mehanizam motorica sto nisi na otpadu gdje vidio dali bi ti kompletna vrata za te pare :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

dosta o motorcicu vise, eno imam u garazi dvije ove tepsije/lima od starih podizaca :D da se mogu sankat :lol:

a ne sljastio, sve se moguce sijalice zamjenile :lol:

al gledam kilometrazu, koliko sam ja presao, od starog uzeo 100.000 i nesto malo bilo... za 2 godine i neka 3 mjeseca, 58 hiljada, a samo jednom isao van granice sa fabkom :icon_rolleyes: definitivno bi mi trebao kakav dizlo :icon_eek:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

jasta, sreca pa je nazad "kurbla" nece nikad zakazat ili spasti :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

Limpi kolko te izaslo poliranje auta ako se smije znati ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

marko odgovoreno na pm :cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=83arRsjPAys[/video]

jedan klip od veceras, nije neki kvalitet moba navecer, al eto vidi se...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

sad sam bacio cd zbog ove pjesme, otrala mi usi danas:D

nego brale ovo ti fkt mnogo mocno izgleda:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sminkanje i fazoni

;)
dan za kuduro :D

a cuj dellas, htio sam snimat i klip 0-100km/h, al za to se treba i psihicki i fizicki pripremit, ali i tehnicki... klip bi trajao poprilicno, morao bi naci jos jednu karticu za mob, pa pravac u gluha doba noci, ili skoknut do piste.... :lol: pa se moram i ja sredit opremit, obrijat, jer dok dodje do 100km/h vec sam ko onaj robinzon kruso :lol:

ma procedura, lakse ovako na 40-tak km, jos fino prede :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top