Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Druze de mi reci koje diode koristis za ovo osvjetljenje ja koje god sam spajao sve crknu haha :icon_sad:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Docu jedan dan do Zenice cisto da vidim ovog baxuuz skodilaka i da popijem kafu
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Ma skodilak bez mane, osim sto mu TREBA SPUSTANJE :cool:

Ali to ti rece hajvan iz Mostara koj ina gewindama ima visinu dobrog FAP-a :icon_rolleyes:

Konj sam :icon_rolleyes: ajmo dalje :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Davor_ je napisao(la):
Docu jedan dan do Zenice cisto da vidim ovog baxuuz skodilaka i da popijem kafu

;) javi se, pa safatamo jos kojeg cunera usput :D

sto se tice dioda, pisao sam, smd sa one trakice sto ide na metar...

jah rece mi coek koji voza na gewindama i opet nije ni blizu poda da zakucan, a usto smatra se konjem, doduse tvrdnja je da je to plemenita zifvotinja jel tako :D

a kaki, govorio sam vec o tome... spusten tacno 3.4 centa, tako ce i ostat, nemam namjeru tu nista vise cackat....

u planu su jos jedino farovi, te da se ovo zavrsi sto je ostalo sa zukom... lakiranje plastika u boju krova, poliranje krova, te da vidimo da se pravi strut-bar( koji bi isao u fluroscentu zelenu, te poklopac akumulatora i filter zraka poklopac u istu drecavu boju :icon_biggrin:

i da, skratit rucicu mjenjaca jedno do 2centa, da bude malo vise "spor-cka", kad se vec sve skida i vadi...

zapocelo se lagano;

12082011938.jpg


12082011937.jpg


cupaj, vadi, rastavljaj :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Osvjetljenje je ispalo pravo dobro, struja se haman bas potrudio...
Ti izgleda napo na skodilaka pravo a sve govoris necu vise ulagati ne isplati se :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

a mora se odradit ono sto se zamislilo, kad tad :D djaba, kako ono isto prva ljubav, kao i prirasla srcu i ova fabka, a tko bi rekao :lol:

bolje dat u auto koju markicu nego popit i sutradan te jos i glava boli, heh
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Ma slazem se ja s tobom ;) al stvarno mi se svidja osvjetljenje.... odavno ja kontam nesto slicno da napravim al me strah da necu sta zajebat :lol::lol:
Jel problem promijenit ove diode ili je samo odlemi zalemi????? Jel bilo kakvih problema?????
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

e ima da gori kad se plastike vrate sa farbanja,,, bit ce premocno unutra fkt
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Druze jel sa ovakve led trake si koristio diode?
http://static.pik.ba/galerija/2010-02/slika-6790-2010-02-1265612844-default.jpg
:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

VWClub je napisao(la):
Druze jel sa ovakve led trake si koristio diode?
http://static.pik.ba/galerija/2010-02/slika-6790-2010-02-1265612844-default.jpg
:icon_smile:

ovo ti je led brate, a on je koristio smd;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

ArminM je napisao(la):
VWClub je napisao(la):
Druze jel sa ovakve led trake si koristio diode?
http://static.pik.ba/galerija/2010-02/slika-6790-2010-02-1265612844-default.jpg
:icon_smile:

ovo ti je led brate, a on je koristio smd;)

U jbt jesam i ja poludio skroz :D
oke ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Imao si nekad belaj sa motorom? pa me zanima sta si rijesio, uzeo novi jaci ili pravio stari?
nisam upratio pa...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

Staru kramu popravio da se moze vozati... :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

popravio smece i vozi dalje :D

a sto se tice dioda, ove su u tabli;
led-f3n-rgb-15.jpg


;)

nije neki bauk zamjenit, a nije bas ni lako skroz... ugl. da se odradit, samo treba vremena jer ima poprilicno dioda, pa dok se sve rastavi, skine, zalemi, sastavi, ocisti...

ove plastike neke sto su skinute idu u boju krova, carbon necu unutra da lijepim, pa malo "elegancije" neki detalji da budu :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Nova instrument tabla, cajgeri, str.143

A sto neces carbon, meni se bas svidja keljiti folije po autu to mi je pravo sexy :D

A jesi razmisljao recimo da plastike ventilacije i slicno obljepis stickerbomb folijom, taj djir mi je bas mahnitura ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top