Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

odlicno napredujes, svaka cast ;)
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

svakim danom sve ljepsa i ljepsa ;);) nije to dzaba skoda ;)
 
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

Dobro su legle felge, mislim da nemas potrebe za spustanjem, ovako na slikama izgleda sasvim dovoljno niska... bar meni
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

predobro drug legel felge, drugo auto, nemoj nista budalesat i mjenjat s gumama samo ce biti ruznije, ostavi kako jest, samo stavi distancere i tamam.. prelijepa skodica sad ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

:icon_smile:
Gledam da rijesim za ove distancere... trebaju mi kraci sarafi, naravno kada trazis nesto u ovoj zenici, nema za zive glave... valjda rijesim to ubrzo...
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

sta vam radi ta zeljezafa pih...

reko sam ti tokaru i nek ih upola skrati i to je to
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

Au koja razlika sada i prije, super izgelda na ovim felgama :)

Jos kad dodjes do para farvove joj uzmi i to je to :)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

eno gewindi Raceland za Fabiju na SkodaCro za 1400 kn, odnosno oko 350-400 markica...bagatela !
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

Da nisam uzeo kw opruge i plince za njih.... mozda bi i razmislio.... ali opet taj raceland, nesto mi to i ne ulijeva povjerenje...
Ma iskreno, nije toliko ni visoka, zavisi i od ugla posmatranja :D garant cu malo skratit amortizere naprijed, da se bocu spusti...

Evo ovih dana testirao gdje mogu izaci i kako se ponasa u voznji.... na mokama kod dolcevite onaj "zabranjeni" parking, tamo u prolazu zastruzem, uglavnom, na vecini trotoara zastruzem, jedino na one male mogu.... odvalio sam i onu plastiku naprijed, koja i sluzi da "upozori" ako ce se zakacit... naravno opet je zakacena, sluzi svrsi
zato se sada penjem preko pjesackih stalno, kultura, :lol:

a ovaj motor tek sada pokazuje koliko moze uzet, 10l po gradu, bez klime, sad pa sad.... gume super, naprijed uniroyal rainsport cupaju samo tako, uz dobre nagibe, iz mjesta nisu proslajdrali :cool:

a nije ni tokara lako naci-uganjati....
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

Mene baš živcira kako su glupo napravili Fabiju, kad gledaš po blatobranima visoka ko koza a ustvari dole ispod zaštita od motora pravo niska, veoma lako je zakačiti plastikom čak i sa fabričkim amortizerima i oprugama.. Doduše ne znam jesu li sve takve ali SDI jeste.. Zato ti se navikni da je gledaš takvu kakva jeste ili prekriži raznorazne parkinge i brdašca :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

E to schumi, sve dole ispod motora nisko, valjda da bolje lezi, a oko blatobrana rupe mozes glavu ugurat... a da prekrizim parkinge i brdasca, uvale, zavale, pa gdje cu onda :D tesko je nju i sa gewindama zakucat....

i danas sam nesto radio, naravno oko osvjetjenja opet, slike cim nadjem kabal :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

Danas mi bilo dosadno, valja cekat iftar, a oni po kafanama smigaju, pa lagano u garazu da se zabavim.... :icon_smile:

pocetak rasklapanja:



Uploaded with ImageShack.us

pa ispalo ovako:



Uploaded with ImageShack.us

"daylight" maglenke, wow :D :D



Uploaded with ImageShack.us

Na kraju to svijetli ko Betlehem :D



Uploaded with ImageShack.us

a ispod haube "bjesan pas lezi :D :lol: :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

Schumi je napisao(la):
Mene baš živcira kako su glupo napravili Fabiju, kad gledaš po blatobranima visoka ko koza a ustvari dole ispod zaštita od motora pravo niska, veoma lako je zakačiti plastikom čak i sa fabričkim amortizerima i oprugama.. Doduše ne znam jesu li sve takve ali SDI jeste.. Zato ti se navikni da je gledaš takvu kakva jeste ili prekriži raznorazne parkinge i brdašca :D

Da da, kod mene branik 12cm od zemlje, a plastike nepuna 4cm :D

To jest pojedini dijelovi nje, jer sma preko ljeta je srendao i ostavio po cesti od mostara do splita i tako to :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - Nove felge, before-after slike, str. 43

Šta je ovo u maglenjacima koje su ovo sijalice??pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top