Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

ty, ma samo nek se vrti i nesto radi ;)

a najbolje neke gume barem 205 nazad, da bude siroka :cool: eh, jedino "vrijeme" tu zeza :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

;)

ma malo da ispusem ove, da se "prosire" :D :lol:

trenutno su 185/60/14, sire tek kad se nadju kakve felge, a od toga nista dok se "vremenski" ne popravim, heh...

a kako sam ja inace naopak, prvo cu zavrsiti sve drugo, te neke sitnice, kojih se nabere, pa tek na kraju felge :lol:

nedavno kada sam uzimao dvije gume, trazio sam 195 -14" ali nigdje ih nema u ze... tako da sam ostao na staroj dimenziji...
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

ma to "vrijeme" u novcaniku zeza, cekam da se razvedri :D :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

kod mene tek prešla 11 i nešto hiljada kad ću ja 136 :cool:
lijepa je fabia sviđa mi se nazad kako si uradio tablicu moraću i ja naći tu traku
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

;)
ma najbolje dvoslojnom trakom zalijepiti tablicu, daleko ljepse. A sutra ako sve bude uredu, aBd bi trebala leci jos jedna veca novina .... :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

@LM_Hit spustena je ona kw oprugama ali su i plinci na njoj, pa i natovarena ne legne bas :lol: ali na kracim oprugama ne izgleda spusteno, nego vise kao neko auto "normalne" visine...

a triza cucemo se mi aBd sutra, :D ;)
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

jesu li to felgice kupljene:icon_question::icon_question::icon_question::D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

nezz, jesul :icon_question: :D

bio u tuzli, prvo vidio crnu fabiu rs strane table, pa dodje trizex tamo vamo i kao trampili se :icon_smile: sada imam ronaldo felge, slike bice... cim operem auto... rade put tamo oko mosta pa makadam zaobilaznica, prasina, blato, plisnavo auto skroz...
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

op op op dje su slike od danas:D
jeste uspjeli do kuce doci:D:D:D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - Update - distanceri str. 39

ma nisam htio slikati, zao mi bi trize, jedino on radio, a mi se slomili gledajuci :D :D :D doduse jesam mu dodao felge, ali pogresne, pa su bile naopako sare :lol: :lol: dosli zivi i zdravi, svratili do vulkanizera da zarotira nazad gume, sve ok :cool:

slike felgi kada se auto opere ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top